Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még utoljára jelentkezem,...

Még utoljára jelentkezem, ugye rámnéztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én vagyok a hírhedt 60%-os!

Nem veszekedni jöttem,hanem mert ma pozitívat teszteltem,és szeretném megmutatni a görbémet.

Így kell kinézni egy normális,trifázisos görbének!

Üdv,immár egy másik topikból :)) [link]


2009. nov. 24. 18:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
68%

Először is gratulálok! Vigyázz magatokra!


Remélem nem találkozunk másik oldalon! :)

2009. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok!

Boldog babavárást kívánok :) Nagyon szép görbe.

2009. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Hát köszi,ti se vagytok "normálisak" :))


Bocsánat mindenkitől,akit esetleg megbántottam volna,én mindenben az ész érveket,tényeket szeretem,az eszemre hallgatok,és nem álltatom magam.Ha ez esetleg bárki részére sértő volt,mégegyszer elnézést!

Én legalább tudok bocsánatot kérni,mert gyűlölök haragot tartani,főleg így"idegenekkel".


Akik gratuláltak,azoknak köszönöm,ők is vigyázzanak magukra,de nekik is azt üzenem,hogy NE TESZTELJETEK NAPONTA!!!!! csak a pénzetek fogy,és elkeseredtek.

Én is csak ma teszteltem,pedíg egy hete érzem a babát :S


Summa summárom,legyetek jók!


( aki viszont engem leku@vázott levélben,attól azért elvárnám,hogy bocsánatot kérjen,én nem írtam neki csúnyákat soha! )

2009. nov. 24. 18:25
 4/47 anonim ***** válasza:
68%

Én vagyok az első válaszoló, és nem tudom miért vagy hírhedt :) Pedig kerestem :)))

Napi tesztelés? Nézd én kb 5 hónapja nem teszteltem, mert meguntam és most vettem 6000 forintért 50 db-os tesztet. No nem fogom sajnálni napi tesztelésre. Majd a nemvárt előtt 3 nappal elkezdem :))

És még egyszer gratulálok!

2009. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok! Mennyi idő után sikerült?
2009. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Én is pozitívat teszteltem egy jó orvosnak köszönhetően aki kiderítette a problémám, de nem jutott eszembe hogy feltegyem hogy más is lássa milyen egy trifázisos görbe. Nem szabad, mert mások érzékenyek, és rosszul esik neki, ennyi együttérzés kell. Ha pedig valaki tesztelni akar, rajta!! De ne bántsunk meg másokat.

2009. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok a babához és jó egészségedt:) Remélem nemsokára követlhetlek a pozitív teszt terén.
2009. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Itt is láthattok sok trifázisos görbét. Van olyan trifázisos görbe ahol nincs olyan szembetűnő hőmérséklet szintek.

2009. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
68%

gratulálok.

de mért vagy hírhedt?!

2009. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy miért vagyok hírhedt?Hát elmondom:én szülésznő vagyok,de mellette műtősnői diplim is van,császároknál és nőgyógy.műtéteknél dolgoztam,de mára már csak szülőszobában.Vagyis forgás van,szülőszoba-gyerekágy-terhespatológia-koraszülött.

Engem a munkahelyemen úgy hívnak,itt a Mrs House:)

Igen,stílusom olyan,mint a filmbéli House-nak,és soha nem rejtem véka alá a véleményemet.

De ugyanakkor pont ezért szeretnek nagyon sokan,mert tudják,ha engem kérdeznek,én nem mellébeszélek,nem ámítgatok senkit,az igazat mondom.

Ez igaz a kismamákra is,anyukákra is a gyerekágyon.

Olyan vagyok,mint egy matektanár akitől "rettegnek" a gyerekek,mégis ha álmukból keltik fel őket,tudják a szorzótáblát elejétől,végéig.

Higyjétek el,sokévi tapasztalat beszél belőlem,amikor a kérdésekre válaszolok,nem csak úgy poénból írom őket!

Igen,én így írok,valakik szerint flegmán,valakik szerint sértőn.De az igazat,és ez a lényeg.

Lányok! Most őszintén!

Ha látom az egyik görbéjén,hogy ez a hónap nem sikeres,akkor miért írjam azt,hogy még van remény,tesztelj,várj még....Minek??? Azzal csak kiba@ok vele nem?

Vagy,miért fáj a mellem mensi elött? Millió nőnek fáj a melle,hiszen a hormonok...ez nem feltétlen babára utaló jel!Ilyen válaszomat is lepontozták már....

Vagy,ez a mindennapos tesztelés...tudom,nehéz kibírni a hónapot,de ha már van legalább 3 nega tesztünk,nemvárt napján túl,vagy szellemcsíkos,vagy tudom is én milyen,akkor miért folytatják a tesztelést???

és a többi kérdésre adott válaszaim lefikázását még nem is említettem....


Kedves Lányok!

Igen,a meddőség,gyermektelenség iszonyat,rengeteg pénz,idegesség,orvosok,vizsgálatok,stb.

De miért így csattan ez vissza mondjuk rám?

Mert azt vettem észre,hogy nem csak engem pontoznak le,hanem másokat is,akik nem azt írják,hogy van még remény,sajnállak,tesztelj,stb,hanem tényeket.

Persze,ha már 100-an engem hurrognak le,és szidnak mint a bokrot,akkor már bennem is felmegy a pumpa eléggé ahhoz,hogy visszaírjak sértő dolgokat.


Na! Ennyi a lényeg,remélem mindenki megnyugodott,így én is,további szép napot MINDENKINEK!


csak szegény tesómat sajnálom,aki kapott ebből a haragból a mai nap folyamán...:(

Szegény,valaki azt írta rá,hogy "manus asszony"

pedíg teljesen nőből van,2 gyerekkel diplomákkal,csini is,okos is,most épp Afganisztánba készül egyébként hivatásos katona,és diplis ápolónő.


Legalább őt ne szidjátok,semmi köze az egészhez,ő csak e-mail címet adott:))

2009. nov. 24. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!