Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja szültem, alig van...

2 hónapja szültem, alig van tejem, de még nem volt menstruációm. Teherbe eshetek, ha még nem jött meg?

Figyelt kérdés
A párom allergiás az óvszerre, tablettát még nem szedhetek, így megszakított módszerrel védekeztünk. Tudom, ez nem a legjobb, de.. Esett valaki így teherbe? Mekkora az esély rá? Szinte csak pár csepp tejem van, miért nem jön meg?? Sajnos nem tudok szoptatni, pedig mindent de mindent megpróbáltam! Még nem akarunk egyelőre kistestvért.
2008. júl. 13. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Van aki a 6. héten esik teherbe. Akkor nagyon figyeljetek oda, csak ezt tudom tanácsolni, vagy menj orvoshoz, van más módszer is.
2008. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menstruáció azt jelenti, hogy egy lehetőséget már kihagytál. Tehát IGEN, lehetsz terhes, bármikor.

A védekezésről kérdezd meg az orvost. A megszakítást NAGYON nem ajánlom - azon kívül, hogy nem biztonságos, még az élményt is tönkreteszi.

2008. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!