Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után miért kell 3...

Missed ab után miért kell 3 hónapot várni a próbálkozással? Mi baj lehet, ha előbb sikerül?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami Veled történt, én is most estem át rajta...

Nekem a doki azt mondta, hogy ilyenkor még túl vékony a méh fala és nagyobb esély van a vetélésre. Bár itt jó páran írták, hogy rögtön első mensi után teherbe estek. Sztem tényleg arról lehet szó, hogy nagyobb esély van egy sikeres terheségnek egy kis türelmi idő után. Sok sikert! :-)

2008. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! De én úgy hallottam,hogy a lelkiek miatt mondják!
2008. júl. 14. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra kevés az a 3 hónap...
2008. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! neke tavaly volt,és nekem a doki 6 hónapot javasolt! a szervezetednek regenerálódnia kell,mert csak volt benne valami,és ki is vették onnan! az egyik ismerősön nem várta meg,és teherbe esett,és csak egy törzs fejlődött ki benne! se kéz,se láb,és a doki meg mondta neki,hogy ez azért van,mert nem várta meg,és a szervezete nem volt felkészülve arra,hogy fejlődhessen benne a magzat! szóval ha 3 hónapot mondiott a doki,akkor várd meg,de még az se baj,ha megvárod a 4-et! én megvártam,és mégis a lejárt idő után 7 hónapra sikerült teherbe esnem! most vagyok 6 hetes! sajnálom ami veled történt! pihenj sokat,és fel a fejjel!
2008. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt missed ab.-m, 2 hónap után teherbe estem, egészséges kisfiam született aki már 3 hónapos.
2008. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam, mint az előző hozzászóló. Már a 3. hónapban teherbeestem és nagyon megijedtem. A dokim azt mondta, hogy nincs semmi baj. Most 6 hetes vagyok. Nem csak az orvosom, hanem a család barátja is (aki szintén nőgyógyász) azt modta, ha spontán sikerült, semmi baj.
2008. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azért hogy megerősödjön a méh. én kivárnám a 3 honapot mert nemhülyeségből mondja a doki. én meg halottam olyat is hogy nemvárták meg a honapot és beteg lett a gyerek. szoval én kivárnám azt a 3 honapot. tudom nehéz,mert nekem is volt hogy gyogyszer miatt vagy más miatt várnom kellet honapokat.
2008. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is elvetéltem, azóta pedig sajnos nem sikerült a teherbeesés!

Akkor én is utánaolvastam , hogy miért is javasolják a 3 hónapot a dokik! Fontos, hogy nőgyógyászatilag rendben legyél, de talán még ennél is fontosabb, hogy LELKILEG helyrebillenjen az ember! Engem is nagyon megviselt, sokáig nem is tudtam beszélni róla.

Egyébként külföldön más a protokoll, már következő rendes vérzés után lehet próbálkozni a bébivel!

SOK szerencsét! Biztosan sikerülni fog, és gyönyörű kisbabátok születik, csak egy pici türelem kell...:)

2008. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!