Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő injekció után...

Tüszőrepesztő injekció után volt már valakivel olyan, hogy negatív volt a terhességi teszt? A HCG-t nem kellene kimutatnia?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
A hcg-t csak megtermékenyítés után kb 2héttel fog kimutatni a teszt. Attól hogy kaptál tüszőrepesztőt, még mem biztos hogy sikerült is teherbe esned.
2013. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondol a kérdező,hogy a tüszőrepesztő,miután hcg-t tartalmaz, pl. az Ovitrelle, a beadása után miért nem jelzi ki a teszt. Nos attól függ mikor és mennyit adtál. Nekem lombikom volt,én is adtam magamnak leszívás előtt 36 órával. amúgy 40 óra a felezési ideje, én beülti után kíváncsiságból teszteltem,tehát a beadása után néhány nappal és nem mutatta ki a teszt. Beültetés után viszont a hivatalos teszteléskor már gyönyörű pozitívot teszteltünk, 15 hetesek vagyunk:)
2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Ez sajnos így van. HCG csak akkor termelődik, ha a megtermékenyített petesejt ( jobban mondva, annak már osztódott változata) beágyazódott.
2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első és harmadik válaszoló! azért így kérdez a kérdező mert kapott tüszőrepesztőt , és azok nagy mennyiségben tartalmazzák a hcg-t. tehát ha v.ki ilyet kap inszemináció,vagy lombik esetében,akkor ha tesztel egyet,pozitív lesz a tesztje! valszínű ezt nem érti a kérdező,hogy ő kapott,és mégsem pozitív a teszt. ahogy másodikként írtam, 40 óra a felezési ideje, tehát én pl. két Ovitrelle után leszívást követően pár nappal már nem volt kimutatható , hogy kaptam hcg tartalmú injekciót. ezt csak kíváncsiságból néztem meg, de így biztos lehettem abban,hogy a hivatalos tesztelési napon már a babánk jelezte érkezését a két csíkkal:)
2013. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Harmadik vagyok! Köszi! Én ezt elsőre is megértettem, csak mikor elkezdtem írni a kommentemet, a tiedet még nem lehetett látni. Felesleges volt még egyszer ugyanazt elmagyaráznod :-)
2013. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Choragon 5000ne-t kaptam.

2013. dec. 25. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Choragonnál is mint az Ovitrellénél 40 óra a felezési idő,a beadástól kezd el kiszámolni az időt, s akkor egyértelmű,hogy már kiürülhetett e,bár szerintem a nega teszt ezt bizonyítja. Kedves 3.válaszadó, nem rosszból,vagyt a okoskodásként írtam le még1x, de én is jártam már úgy kérdéssel,hogy nem úgy értelmezték,így nem azt a választ kaptam amiért kérdeztem.Nyilvánvaló,ha a várandóság létrejön, a beágyazódástól számított 12-14 napon belül várható leghamarább - szerencsés esetben - pozitív teszt, ami már a babát jelzi.
2013. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ma van a 6.nap az injekció beadása óta.

2013. dec. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!