Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakivel, hogy a...

Volt olyan valakivel, hogy a nemvárt előtt 3 nappal negatívat tesztelt, de aztán mégis pozitív lett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ezerrel csináltam a teszteket, de csak a nem várt napján lett pozitív. :)
2013. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindenkire igaz, mivel ugye a nem várt előtt ennyivel még jó eséllyel nem mutatja ki a terhességet a teszt. Nekem is csak a nem várt napján lett halvány pozitív. Mondjuk én előtte nem is teszteltem, de nem is lett volna értelme, mint utólag kiderült. Drukkolok!
2013. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 nappal elötte nem csoda. legtöbbe setben ilyenkor még nem mutatja ki. Söt az egyik barátnömnek aktus után 20 nappal lett pozitív pedig biztos a peteérés ideje mivel uh-gal követték a ciklust. Most született meg a babája.
2013. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze:-) ėn ma teszteltem jól llátható pozit úgy hogy nekem idöben megjött és 4 napig rendesen meg is volt a mensim és miután elmúlt rá 3 napra(ma) lett pozi...de még el se,m hiszem:-)
2014. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!