Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már így valaki? Vagy...

Járt már így valaki? Vagy számíthatok még babára? Holnap8. napja hogy késik és negatív teszt, barna folyás.

Figyelt kérdés
Igazából 23-24.re nemvártam,háth nemis jött.A lényeg a sajnos negatív tesztek!Ma is negatív lett az esti teszt.És szombat óta barna folyásom van néha1 kevés vérzéssel.És a legrosszabb erős szúrásokat érzek néha!Eddig naprapontosan megjött 30-31.napra.És most semmi.Nemvoltam felvázva és nemkaptam el semmit hogy az végett késne.Legutoljára 21.én voltunk együtt.Tán késői pé lett volna és ezért nemmutat a teszt még semmit?Vagy más lehet az ok?Járt valaki igy.Mindenesetben ha továbbra sem jön meg legalább6.ig akkor elmegyek orvoshoz.
2013. dec. 30. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha késői ovu és a 21-ei aktus a nyerő, akkor utalhat ez a folyás akár a beágyazódásra is. A hasszurka is lehet jel.


Nem akarlak hitegetni, de nem biztos, hogy ez már vesztett meccs.

Ha nem jön meg, pénteken tesztelhetnél újra. Akkor már ki kellene mutatnia (főleg, ha 10-es tesztet szerzel).

2013. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coma válasza:
Hogy a teszt nem mutatja a terhességet még nem jelent semmit később 1 hét múlva megismételheted de ha szerinted terhes vagy mmagne B6 ot szedjél mert azt ilyen esetben az orvos is mondja én is szedtem mert fájt a hasam de szedhetsz terhesvitamint is az még jobb
2013. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj el orvoshoz, ha nem marad abba a barnazas, mert lehet mehen kivuli terhessegnek a jele is. Igaz, akkor a teszt attol meg pozitiv lenne.
2013. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem októberben volt hasonló esetem. Menstruàció helyett 3 napos barna folyàsom volt, nagyon kevés volt rendes vér nélkül. Azt hittem baba lesz, de nem volt. Tesztek negatívak voltak, orvos nem làtott rendellenességet. Az volt az első próbàlkozós hónap, mondjuk előtte volt felfàzàsom. Ja, még annyi,hogy azzal a kis folyàsommal is levàlt a nýàlkahàrtya, szóval lehet neked is most ilyen a mensid. Minden esetre drukkolok neked, hàtha baba van a dologban!
2013. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz, mert nem normális ez a barnás folyás. Olyan, mintha valami miatt meg akarna jönni a menzeszed, de nem tud és ennek számtalan oka van. Drukkolok nagyon!
2013. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háth igen erre énis gondoltam hogy megakar jönni csak nemtud..ha nemjön meg normálisan a héten mindenképp csinálok még tesztet.Elég aggasztó már hogy ennyi napja késik és nemtudom miért is.Család persze igen babára gondol.Háth aranyossak:)..csak kár hogy ezzel nemsegítenek.Mert sajna én már nem arra gondolok.De azért köszi szépen csajok
2013. dec. 31. 11:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és 25ös erősségűvel tesztelek a 10es jobb?
2013. dec. 31. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jobb.

A 10-es már 10 mlu/ml HCG-t kimutat a vizeletedből.

2013. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!