Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 évesen teherbe estem....

13 évesen teherbe estem. Hogyan tovább? Részletek lent, kérlek, fontos!

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk, ő 19 éves, van munkája, jól keres. Viszont én a gyerekotthonból megszöktem már 2 éve, így nem kapok orvosi ellátást. Ilyenkor mi a teendő?
2014. jan. 3. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
írj privátot
2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
El fog vinni a gyámügy nevelőotthonba, a babádat örökbe adják, a párodat meg lecsukják. Gratulálok!
2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen ez most komoly???? annyira gyerek vagy még, és ő is hiába 19 éves!!!13 évesen 7.osztályban szoktak még tanulni.jézusom.nem bántásból, de ha már ennyi idősen szexelsz miért nem védekezel???
2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

és valaki, aki majd örökbe fogadja a babádat, a pici 14 éves korában nagyon fog örülni, hogy milyen jó géneket örökölt :( nagyon felelőtlenek voltatok. Szerintem imádkozz, és keresd fel a gyámügyi hivatalt. Ott fognak dönteni a sorsodról, amit úgysem kerülhetsz el.

Ha egyedül akarod megszülni a babát orvosok nélkül, akkor abba bele is halhatsz, már ha egyáltalán megmarad a gyerek. Ebben a korban nem túl esélyes.

2014. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Remélem csak kamu kérdés.A párodat bizony lecsukhatják,de a babával nevelő otthonba kerülsz.Mivel gyerek vagy,így orvosi ellátás ingyen jár.
2014. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy együtt éltek a pároddal? Amúgy 16 évesen elvehet, az még 3 év, addig fogalmam sincs mi lesz veletek. Megtartanád a babát?
2014. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Ahhoz képest, hogy 11 évesen elszöktél (ergo nem jársz suliba, igaz?), igencsak jó helyesírással szép, kerek, értelmes mondatokat írtál... Gyanús.

Ha meg igaz: ahol laksz, ott keresd fel a védőnőt, ő segít neked. Vetesd el a babát.

(remélem a sok abortuszellenes lepontoz)

2014. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
7-es, én zöldet adtam, mert a számból vetted ki a szót. Magyart tanítok, és ilyen flottul megfogalmazott szöveget nem sok 6. 7. osztályos írna. A többi gondolatoddal is egyetértek.
2014. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Unatkozik a kérdező, feltett egy kamu kérdést, ami felpezsdíti az itteni életet...

7-es, ott a pont.

2014. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanezt akartam én is írni. Túl jó a helyesírása...
2014. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!