Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányt szeretnénk. Akkor...

Kislányt szeretnénk. Akkor most legyünk együtt vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha nagyon nagy valószínűséggel ma van a PÉ-m, tegnap előtt éjfél körül bújtam össze a párommal,s ma is együtt lennénk. Mire van nagyobb esély: hogy kisfiú lesz vagy kislány (természetesen, ha egyáltalán sikerül!). Úgy értem, estig pl. megtermékenyülhet a benti kiskatonáktól a petesejt (akkor valószínűbb talán a lány) vagy a friss és gyors újak közül "választ" (ami inkább fiúja esélyes). Valami ilyesmiket olvastam anno.

A párom nagyon régóta vár már egy kislányt (persze tudom, nem lehet nagyon befolyásolni az anyatermészetet, s nem is szeretnénk, mert a lényeg, hogy egészséges babánk legyen, de azért mégis...)Szóval legyünk együtt vagy inkább csak holnap?



2014. jan. 4. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Èn olyat olvastam hogy az is segít kinek van orgazmusa elõbb, mert a nønek ilyenkor vàltozik a hüvely savassàga ami màskèpp kedvez a katonàknak. Àllítólag öcsèm is így lett tudatosan fiú de nem garantàlok semmit :-)

Keresek cikket....

2014. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Sogoromnak 4 fia van egy a noveremmel kozosen.

Ok is ezt a hiedelmet vettek alapul, de a szexre! 2-3 napi egyuttleteket korlatoztak ugy hogy heti 1 alkalommal voltak egyutt! Es kislanyuk van...

2014. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, épp a kérdés kiírása előtt olvastam én is vmi ilyesmit egy kommentben, hogy ha a nő "megtartóztatja magát", akkor az a lányoknak kedvez, a nagy orgazmus pedig a fiúknak.

De ez is pl. igaz a hüvelyi és csikló orgazmusra egyaránt?

Amúgy meg az orgazmus "rásegít" a dologra, mert a méhbe szippantja a kiskatonák egy részét, akiknek így nem kell küzdeniük.

2014. jan. 4. 09:11
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ha van orgazmus, fiú, ha nincs, akkor lány lesz? Úgy étritek? Akkor nem értem, hogy e szerint hogy lehet lányom... Eddig azt hittem, hogy attól függ, hogy a férfi spermájával X vagy Y kromoszóma jut át.
2014. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, vagyis igen :-) na a lènyeg az hogy màs màs a mozgàsa a y ès az xet tartalmazó hímivarsejtnek. Az y lúgos közegben optimàlisabban mmozog mèg az x a savban a gyorsabb. A nő hüvely phja màs màs orgazmus elõtt ès utàn. Csak nem emlèkszem melyik esetben savas, ki kell keresnem a jegyzetembõl.
2014. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg persze ez sem 100szàzalèkos. Több millió hímivarsejtrõl beszèlünk...
2014. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2014. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Roberta77 ***** válasza:
2014. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó! Ezt is elolvastam mielőtt kiírtam a kérdést.

Szóval annyit tudok, hogy a pé napján és orgazmussal stb fiúra van esély.

De az én kérdésem az, hogy ha már vannak odabent és ma van az ovu (úgy tudom, hajnali órákban reped meg a tüsző), akkor az a petesejt megtermékenyülhet estig? S ha este együtt leszünk, akkor már úgysem "enged mást magához". Vagy nem így működik?

2014. jan. 4. 09:46
 10/15 Roberta77 ***** válasza:

Kétszer sikerült eddig teherbe esnem, mindkétszer pozitív ovuteszt estéjén. Előtte és utána való napokon nem jött össze.

De ez biztos mindenkinél más.

Baba nemét ne kérdezd,mert elvetéltem.

De jó neked,hogy próbálkozhattok :-))

Sajnos nekem késői 19-20 napi peteérésem van így kín kivárni mire újra esélyem lesz :-/

2014. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!