Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 mm-es tüsző, nyh 12, mikor...

20 mm-es tüsző, nyh 12, mikor lesz ovum? (Closty-s hónap) Van esély a babára ezekkel az értékekkel?

Figyelt kérdés
17-ik cn-on vagyok, 35 naposak a ciklusaim

2014. jan. 10. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
igen van esély mivel lett tüszöd, de ha a hormonális háttér nincs meg akkor hiába. ovud 1-2 napon belül lesz valószinüleg, ha PCOS vagy akkor lehet nem reped meg, valószinüleg nálam ez volt a gond, hiába lett szép tüszöm clostytól.
2014. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát bizakodok azért. még soha nem nőtt meg ekkorára
2014. jan. 10. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzel vmit? pl. h feszít vagy szurkál. Én is most szedem a clostit. Kíváncsi vagyok nálad van-e tünete a peteérésnek.
2014. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején első Closty-s hónap után,17.ciklusnapon volt egy 15 és egy 17 mm-es tüszőm(elvileg ugyebár mindkettő kisebb volt,mint lennie kell,18-mmtől mondják jónak),aznap volt tüszőrepedésem és most lesznek 1 évesek az ikreim. Bármi lehetséges...;)
2014. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gratulálok a babákhoz! fájdogál a cicim, nekem nem szokott, meg picit a petefészkem. nagyon bizakodok.
2014. jan. 11. 08:23
 6/8 bius06 ***** válasza:
Szia! Sikeres volt a hónap? Szedtél valamit a Closty mellé, hogy ilyen vastag lett a nyálkahártyád? Az enyém folyamatosan 10 mm alatt van (5-7 mm)
2014. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia, sajnos úgy néz ki lemaradtunk az ovuról.. :( igen E vitamint szedtem (Bioextra 400 mg)
2014. febr. 7. 07:13
 8/8 bius06 ***** válasza:
Én is szedem az e vitamint, de még csak 1 hónapja. Kell még neki egy kis idő, de már így is az előző havi 3 mm-ről, ebben a hónapban 7 mm-es lett (15. napon), ez sem túl jó.
2014. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!