Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babával való próbálkozás...

A babával való próbálkozás előtt mennyivel előbb hagyjam abba a fogamzásgátló szedését, hogy kiürüljön a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Yasminellét szedek 17 éves korom óta

23/N


2014. jan. 14. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én május 6-án hagytam abba, 9-én jött a megvonásos, 24-én megfogant a baba :) Ahogy elmúlt a megvonásos, lehet próbálkozni. Drukkolok!
2014. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Betegtájékoztató.

Egyébként ajánlatos még előtte elmenni a nőgyógyászodhoz, aki csináltat vérképet, hogy minden rendben van-e, nincs vitaminhiány, stb. Gyerekcsinálásnak alapból így kell nekiindulni, nem úgy, hogy te eldöntöd, oszt jóvan.

2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is voltam dokinál. Nekem csak cytológiát csinált. Azt mondta, hogy nyugodtan el lehet kezdeni próbálkozni teherbeesni rögtön a tabletta abbahagyása után is, ugyanis ezek a kis hormontartalmú készítmények hamar kiürülnek a szervezetből. Ezt egy másik orvos is megerősítette nekem, mert kételkedtem. Annyit mondott még, hogy komolyabb kivizsgálás akkor kell, ha hat hónap múlva sem áll helyre a ciklus. Szóval, De! Úgy működik, hogy eldöntitek és kész! Az éves kivizsgálásra azonban menj el még most.
2014. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi vartunk 2 honapot, utana egybol sikerult is, mara 15+1 hkm:)

sok sikert:))

2014. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FKKTorp ***** válasza:
Én 16 éves koromtól 25 éves koromig használtam fogamzásgátlót, és nekem azt mondta a doki hogy igazából lehet próbálkozni azonnal, de jobb megvárni egy rendes vérzést, mert akkor jobban lehet számolni a terhességet. Majd hozzá tette hogy igazából ha kiürül a gyógyszer akkor azonnal meg tud foganni a baba. Én azért hagytam magamnak 3hónap szünetet gyógyszer után mielőtt elkezdtünk próbálkozni, és ezalatt már szedtem femibiont.
2014. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe várnék 2 hónapot hogy ki ürüljön minden a szervezetedből és szednék terhességi vitamint.
2014. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem vartunk semennyit,egybol probalkoztunk,de nekem kellett 6 honap mire helyreallt a ciklusom,addig ossze-visszajott meg,hol 25 hol 38 napra es en azt gyanitom,hogy nem volt peteeresem se.

Amint visszaallt a mensim a regi 31 napra,masodik honapban babas lettem,ugy hogy nem is kozepidoben volt peteeresem es csak ketszer voltunk egyutt abban a honapban.Elotte legalabb heti haromszor es meg se sikerult.

De ha nektek elso honapban osszejon,akkor sem lesz semmi baja a babanak.

2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hamar kiürül ezért is van az ha kihagysz egy szemet, máris nem nyújt teljes védelmet! Nekem azt mondta a doki,hogy azonnal lehet próbálkozni, és nagyobb is a terhességre a siker! Nekem elsőnél meg se jött már a következő vérzésem, másodiknál a második hónapban sikerül!
2014. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!