Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete voltam a páromal 8-án...

Mixy19 kérdése:

3hete voltam a páromal 8-án kellet volna meg jönnie 14-én teszteltem pozitiv lett aminek nagyon örülünk. De mégis ugy görcsölök mintha meg akarna jönni ti voltatok igy? Ez bajj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, nem kell aggodnod. a kismamák kb 99%-nak van mindjárt megjön érzése a terhesség korai szakaszában. Jobb ha tudod több kellemetlenség is vana terhesség alatt, ahogy nöa méhed tágulnaka szalagok stb. csak azért szolok hogy ne ijedj meg ha majd észleled ezeket.
2014. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom lassan mész orvoshoz, majd említsd meg. Addig is szedj magnéziumot, az segíteni szokott.
2014. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35+6 hetesen még mindig előjön sokszor ez az érzés. Az első trimeszterben szinte folyamatos volt.
2014. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért kicsit igy már megnyugottam mert nem hittem elfele hogy babát várok mert azt érzem hogy meg fog jönni és azt hittem hogy ez bajj. igen persze megyek dokihoz a jövőhéten
2014. jan. 15. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:

nyúlnak a méhet tartó szalagok. nő a méhed és ezért van :)


2 kisfiú anyuja

2014. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ez sokkáig fog tartani?? köszönöm am a válaszokat meg nyugodtam
2014. jan. 15. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. 22 hetes vagyok es egyre jobban görcsölök. Nő a méh, kell hely a babának. Ha rám hallgatsz vagy magnerotot, vagy magnesii citricit szedsz, az sokkal jobban felszivódik, és nem kell akkora adagot bevenni. (Magnerot 50 db-os kb. 2500 ft, magnesii citrici 310 ft, 10 db-os kiszerelésben, ráadásul ha feliratod a dokival, akkor csak 120 ft, ha jól tudom)

Boldog babavárást :)

2014. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :-) még nem voltam dokihoz de ugye a pozitiv teszt nem tévedhet??
2014. jan. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!