Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A leírottak alapján ez egy...

A leírottak alapján ez egy elázott, rossz teszt?

Figyelt kérdés

Sajnos lefényképezni nem tudom, így inkább leírom hogy néz ki. X-epil tesztet használtam. Rendesen csináltam mindent ahogyan a tájékoztatón is írták. Addig mártottam ameddig kellett és annyi ideig amennyit írtak. Mivel sok tesztet csináltam és ilyet még nem tapasztaltam, csak olvastam hogy van ilyen hogy elázott teszt így nem tudom eldönteni az enyém az-e.


Ott van a második csík ahol lennie kell. A két széle teljesen jól kivehető, a belseje pedig halovány rózsaszín. Egy picit talán vastagabb mint a controll csík. Azért nem tudom hogy elázott-e mert a teszt csík és a controll csík között is halvány rózsaszín és nem fehér a teszt.Ha fény alatt nézem akkor meg szimplán pozitívnak látom.

Tudom hogy így hogy nincs kép így nagyon nehezen tudtok bármit is mondani :( De van esetleg valaki aki ilyen tesztet produkált és kisbaba volt? Mindenképpen megismétlem a tesztet holnap reggel. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni hogy egyáltalán érdemes-e csinálnom még egyet vagy nem mert ez csak elázott. Köszönöm!


2014. jan. 21. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg baba, mert az elázott teszten általában a második csík nem rózsaszín. 2 nap múlva tesztelj ne holnap.
2014. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Ez rózsaszín. Ezt a tesztet egyébként tegnap csináltam. De akkor 2 nap múlva tesztelek :) Köszönöm.

2014. jan. 21. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz még tesztet,de szerintem biztosan pozitív ez is.

Lehet,hogy nem tisztult még le ezért nem fehér közötte.

2014. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel pontosan csináltad a tesztelést, így biztos nem ázhatott el a tesztcsík.
2014. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!

Én is így gondolom, tényleg mindig nagyon ügyeltem arra hogy úgy csináljam ahogy a tájékoztatón írják.Ezért nem jártam így még soha :S Köszönöm mindenkinek!

2014. jan. 21. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha holnap tesztelsz rakd fel h mi is örüljünk velled együtt. Drukkolok neked. :)
2014. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon reménykedem hogy a holnapi is az lesz. Köszönöm neked is nagyon :) Jól esik most ezeket olvasni mert az előző picibaba elment :(
2014. jan. 21. 13:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hittem el, nem mertem elhinni nektek hogy ez egy pozitív teszt. Ma reggel már szabad szemmel, messziről is látható. Ugyan halványka még de látom, ott van!!! Még mindig nem merem elhinni. Keresem a hibát hogy lehet mégsem ott van vagy nem rózsaszín, nem merem elhinni tényleg. Megpróbálom a párom telefonjával lefényképezni ha haza ér és felteszem ha tudom. Nem hiszem el :)
2014. jan. 22. 13:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem erősödni fog
2014. jan. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!