Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a valószínűsége, hogy...

Mi a valószínűsége, hogy szoptató kismama újra teherbeesik?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül és ha még nem menseselt.
2008. júl. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy.
2008. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy lettem en is pl..de nagyon sokan masok is igy estek teherbe..
2008. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerdán voltam egy előadáson a szoptatásról és nagyon korrekt volt minden infó, úgy is csinálok majd mindent, ahogy mondták. DE! Azt mondta az előadó, hogy a szoptatás 98%os védettséget ad amikor valaki megkérdezte, hogy lehet-e fogamzásgátlót szedni. Én meg közben folyton azt hallom, hogy mennyien lettek terhesek a szoptatás alatt. Mivel nem tervezünk másik babaát én nem akarok majd kockáztatni, vagy szedek valami tablettát, vagy találok más megoldást, de nem bízom a véletlenre...
2008. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert nem szeretnénk hormonális fogamzásgátlót használni, mert ki tudja, hogy mi megy át a tejbe, azon kívül, hogy milyen mellékhatásai lehetnek...
2008. júl. 18. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress ra itt a neten. Én azt olvastam, hogy a csupán progresteron tartalmú tabletta szedhető szoptatás alatt, mert igaz, hogy a szoptatás védettséget ad de csak ha nem telik el több, mint 4-6 óra két szoptatás között. Ezt a tablettát máshogyan is kell szedni és a szoptatással együtt hatásos. Azért nincs benne ösztogén, mint a normáll tablettákban, mert az elapasztja a tejet. Úgy hívják, hogy minipill, keress rá.
2008. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!