Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan veszitek észre mikor...

Honnan veszitek észre mikor van ovulációtok? Mik azok a jelek, amik erre utalnak?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom mikor van ovulációm és mikor kellene együtt lennünk, hogy növeljük a teherbeesés esélyeit? Szeretnénk babát, szeptember óta próbálkozunk, eddig sikertelenül. Múlt hónapban kezdtem el görbét vezetni, de ciklus felénél jöttem rá, hogy azt rosszul csináltam. Most már nyelv alatt mérem. Ciklusaim 27-31 nap között ingadoznak. Utolsó 31 napos volt, és 3 napos vérzésem volt. Ma van a ciklusom 9.-ik napja. Tegnap görcsölgettem, illetve szurkált a petefészkemnél, hol az egyik, hol a másik oldalt, illetve az vettem észre, hogy tiszta "nedves", áttetsző, vízszerű, kissé nyúlós folyásom van. A hőm 2 napig 36,5 volt, ma reggel 36,6. Lehetséges, hogy már most volt ovulációm, vagy ezek még csak az előjelek? Sajnos ovulációs tesztem nincs.

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. jan. 24. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sosem éreztem semmit. Eleinte számolgattam, hőt mértem, de még se lett eredmény, aztán hagytam minden "praktikát" a fenébe és 2 hónap múlva pozitív lett a teszt.

de ha mindenképpen tudni akarod, mikor van ovud, szerintem a teszt a legtutibb. hajrá!

2014. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor a ciklusod közepe felé a legintenzívebb az átlátszó folyásod akkor van peteérés, akkor nyílik ki kissé a méhszáj, hogy megkönnyítse a célba érést.
2014. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Érdeklődnék hogy csináltam egy ovus kalkulátort itt a neten és azt mutatta h junius 20-24ig van..látom h írtátok az átlátszó nyúlós folyásról de nekem csak fehéres... akkor most van peteérésem vagy nincs? szeretnénk babát nagyon de én úgy gondolom h peteérés nélkül is sikerülhet ha jönni akar :) nem görcsölök rá
2014. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!