Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ikerbabákat fogok szülni?

Figyelt kérdés
A párom családjában is van iker, és az én családomban is. Tudom, hogy ez nem sok minden.. De azért esély van rá nemde? :)

2014. jan. 28. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. Anyai ágról öröklődik és ha van a családban akkor nagyobb az esély. Nekem vannak ikreim előttem dédmamámnak volt, a 3. terhességem lett iker, a hugomnak 2 sima terhessége volt. Nem lehet tudni.
2014. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én iker lettem volna,csak sajna anya elvtélt az ikertesómmal,anyai ágon több iker is van a családban.Egyelőre 1 kisfiam van,viszont mikor vele voltam terhes valószínűleg volt vetélésem 5 hetesen,mert véreztem és valami távozott,utána napokig nem volt terhességi tünet,és a doki mondta,hogy a baba meg van tehát valószínűleg ikrek lettek volna de ezt nehéz kideríteni,mert még nagyon az elején volt.Szerintem esélyes, ahogy nálam is,hogy 2.szorra ikerbabáim lesznek.
2014. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Nálunk pont fordítva van. Se az én oldalamon se apai oldalon nincsenek ikrek, ükszülőkig vissza menve. Tényleg sehol. Nekünk mégis össze jött. :)
2014. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban azért nincs egyetértés, hogy apai vagy anyai ágon öröklődik-e, egyelőre nem tisztázott. Annyi biztos, hogy csak a kétpetéjű ikerterhesség öröklődik. A korral egyébként nő az ikerterhességek esélye mindenképpen, 32 év fölötti ikerterhesség valószínűleg nem a genetika bázisán jön létre.
2014. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! Nálunk párom családjában - testvérének - két ikerfia van, a mi oldalunkról anyukám unokatestvérei ikrek, anyukám ikrekkel volt várandós,de elvetélt anno, én 37 éves múltam, lombikbeültetésem volt, tehát fennált plussz az ikerterhesség esélye, mégis egy babát várunk,jelenleg 20 hetesek vagyunk. szóval nálunk triplán is lett volna esélye,mégis egy baba sikerült.
2014. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!