Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue Compact terhességi...

Clearblue Compact terhességi tesztnél is pár nap múlva eltűnik a 2. csík? Nekem a sima Clearblue-nál 2 nap múlva teljesen eltűnt, pedig az első 3 percben erősebb volt mint a kontrollcsík.

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

én rosszindulat nélkül kérdezem, tényleg érdekel, de kinek jut eszébe két napig őrizni a tesztet?

Lepisiltem, megnéztem, kidobtam.

CSak én voltam ilyen, és más megőrzi, vagy a megőrzés a ritka és a többség kidobja?

2014. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:D Ez jó, ez tetszik! :)

Igazad van! Amugy én is rögtön kidobom a teszteket.

De az első babámnál Clearblue-t használtam, és 6 hetesen mikor elmondtam a barátnőimnek és meg akartam mutatni a tesztet (3 nappal a teszt elvégzése után), cseppet kínos volt hogy ahogy elővettem a fürdőszoba fiókjából, alig lehetett kivenni rajta egy kis halovány csíkocskát, meg is gyanusítottak, hogy csak beképzelem... És én magyarázhattam hogy "dehát tök erős csík volt"... mindenki azzal jött hogy menjek gyorsan dokihoz. Persze terhes voltam, de azóta is zavar, hogy 1500 Ftért vettem egy nagyon jónak mondott tesztet, erős pozitivat is mutatott, DE HOVA TŰNT A 2. CSÍK???

2014. jan. 28. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl. még megvan mindkettő amit csináltam, és a kisfiam már 2 éves. Még mindig látszanak rajta a csíkok, bár egyik sem Clearblue volt.

De szerintem semmit nem jelent, ha eltűnik róla a csík, ha időn belül erős pozitív volt, szerintem nincs miért aggódnod.

2014. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtartottam..23 hós a lányom, pont valamelyik nap vettem elő a tesztet, mert nemrég teszteltem pozit a kis tesóval és összehasonlítottam..akkor Én most extra debil vagyok? :]
2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na akkor kiderül hogy azok vannak hátrányban akik kidobják a teszteket? :)

Én amugy is olyan tipus vagyok hogy amire nincs szükségem kidobom...

2014. jan. 28. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan még a tesztem, pedig nemsoká 2 éves lesz a lányom. Rossmann sajátmárkás gagyi tesztje egyébként, még mindig tökéletesen erős a csík rajta! Egyik barátnőm fia 14 éves, még neki is megvan a teszt és szintén erős csík van rajta :)

Szerintem ez egy szép emlék, a boldog pillanat emléke, amikor megtudtuk, hogy gyermekünk lesz :) Eszembe se jutott volna kidobni...

2014. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a teszt! 2 éves a fiam. Beragasztottam a babanapló első oldalára! :D Hiszen ezzel kezdődött a kis élete, egy fontos pillanat mikor megtudtam, hogy velem van. :)
2014. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabszem ***** válasza:
én is elraktam 2 éve a clearblue tesztemet és még mindig látszik a csík.
2014. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
negedjétek meg, hogy gratuláljak, higiénikus. Az első kakis pelust is tegyétek el.
2014. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Én kazettás tesztet csináltam. Attól a 2 csepp vizelettől semmi nem lesz. Kiszáradt, rég kihaltak a bacik! De te baromi tiszta lehetsz ha a saját vizeletedtől félsz, hogy megfertőz! Régen megitták. Nem haltak bele. Elmondom, hogy a szádban sokkal több baktérium van, akkor is ha ötször mosod a fogad 1 nap. És a fogkeféd sem egyszer használatos. Másnap mégis a szádba dugod, pedig hemzseg rajta a sok baci.
2014. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!