Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szeretném elkezdeni...

Most szeretném elkezdeni valamelyik terhesvitamin szedését, hogy a szervezetemet felkészítsem a terhességre. Melyik lenne a jobb: Elevit vagy Gravida?

Figyelt kérdés
Melyiket javasoljátok, illetve kell még emellett szedni valamit?
2008. júl. 18. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

mindegyik jó.

szerintem egyenlőre elég a magzatvédő, és ha összejött a bab, még esetleg lehet kálciumot szedni.a csontoknak(neki)a fogaknak(neked) jó.

sok sikert

38hetes kismama

2008. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedek folsavval kiegészítve, mert azt mondta a doki, hogy szedjek folsavat is.

A gravidáról hallottam jót, de nem ismerem.

Gondolom hasonló, mint az elevit, és körülbelül ugyanaz lehet benne.

2008. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En mindkettot szedtem mar.Elevittol hizhatsz,legalabb is jo etvagyam lett tole,a gravidat egy honapig szedtem,azt hittem etlen halok,semmit nem kivantam,nem birtam enni pedig nincs hanyingerem.Visszaaltam elevitre,nekem ez szimpatikusabb pedig a gravidaban tobb vitamin van.
2008. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam mindkettőt, de a Gravidánál maradtam. Nem vagyok egy hízós alkat, de abban a kb. 10 napban, amíg az elevitet szedtem, egyfolytában éhes voltam és sokat ettem, amitől 2 kilót híztam is! Úgyhogy most visszaálltam a Gravidára. Szerintem az sokkal jobb. Alig eszek egész nap, úgy mint előtte.

És.... Az Elevitet amíg este szedtem, fájt a hasam is tőle. Ezzel szemben a Gravidától nincs semmi bajom, ráadásul kisebb is, és könnyebb bevenni. Kinek ez, kinek az válik be.

2008. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet és folsavat szedek, nekem ezt ajánlotta egy genetikus.
2008. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!