Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 10. DPO-n negatív a...

Ha a 10. DPO-n negatív a teszt abból még lehet baba? Tudom, hogy korai, de olyan sokan írták, hogy ilyenkor már kimutatta a teszt!

Figyelt kérdés
Lett rajta egy extra-extra halvány csíkocska, amit csak szugerálással látok ha akarom. Igaz rózsaszín, de nem mondanám pozitívnak. Ráadásul medi lab teszt, amiről sok rosszat hallottam, de csak ilyen volt a patikában. Reménykedhetek még azért egy picit?

2014. jan. 29. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

egy pozitív tesztet nem kell szugerálni!

Miért nem vártad meg a nem várt menses időpontját? és csak azután kellett volna tesztelni

Okoztál magadnak még pár nagy extra frusztrációt, plusz egy orbitális csalódást, ha mégsem vagy terhes!

2014. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert türelmetlen vagyok! Tudom, hogy hülyeség volt, de sok helyen olvastam, hogy ilyenkor már kimutatja. :( Mindegy. Akkor elkönyvelem magamban, hogy nem sikerült. Így nem lesz még egy pofáraesés.
2014. jan. 29. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Mutatja egy frászt!

10 dpo-n a hcg minimum értéke csak 17 mlu/ml, a medi lab pedig csak 20-tól mutatja ki.

Még ha 10-es teszttel csináltad volna...

2014. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm. Vasárnap megpróbálok még egyet, hátha.
2014. jan. 29. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
még korai még várj minimum 4 napot!
2014. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak most meg a mikor pisiltem észre vettem egy pici pötty vért a bugyimon. Szerintem nem lesz baba. A beágyazódáshoz már soká van. :( Nem baj. Jövőhónapban új esélyekkel indulok. :)
2014. jan. 29. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi a vérpöttytől is lehetsz még terhes, csak várj még 4 napot!nyugi...de tudom mit érzel én már 7.dpo-n is próbálkozgatok, hátha...de nyugi
2014. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A beágyazódáshoz már soká van. :("


Miért lenne soká hozzá?

Beágyazódás kezdete (!) 7-10 nap és 5 napig tart! Az alatt bármikor lehet vérzés.


Inkább a menstruációdhoz van túl korán, ha biztosan tudod, hogy ovu után 10-el vagy!

2014. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pontosan éreztem decemberben mikor volt Pém, iszonyúan benyilalt a bal petefészkem...11 nap múlva teszteltem 10-es erősségű vaterás tesztel ami negatívat mutatott pedig tudtam-éreztem, hogy most sikerülnie kellett. Nem tévedtem...14 napon már pozi volt.

Nem kell feladni addig amíg nem jön meg:)

2014. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor még nem adom fel. Nekem is annyira olyan érzésem van, hogy sikerült a bébi! Fáj a cicim is eléggé, pedig menstruáció előtt sosem szokott! :) De ha nem akkor majd legközelebb. :)
2014. jan. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!