Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok arról hogyha...

Mit gondoltok arról hogyha mondjuk ki van tüzve az esküvőtök és terhesek lesztek az esküvő előtt mondjuk fél évvel, akkor elhalasztjátok vagy előbbre hozzátok?

Figyelt kérdés

A mi esküvőnk juliusra van kitüzve és sokat gondolkodtam rajta hogyha esetleg terhes lennék a nagy nap előtt mit csinálnék.Elhalasztanám,vagy előbbre hoznám.Nem tudom.

Nektek mi a véleményetek erről.Soktól hallottam hogy ez gáz.


2009. dec. 7. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

ELőrébb hoznám. Én 12 hetesen mentem férjhez és semmi nem látszott. Még vékonyabb is voltam a hányás miatt...

Viszont nekünk nem volt lagzi, azt hiszem amúgy sem lett volna.. Szóval 11-19ig kellett csak "helyt állnom" :)

2009. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem már több ismerősöm ment férjhez pocakosan. nagyon szépek, de nagyon fáradtak is voltak:D


én személy szerint inkább elhalasztanám. két dolog miatt

LEGELSŐ a Pici lenne, (és ehhez tartozik a második is)

második, pedig ez az én (és párom) nagy napja és nem tudnám élvezni teljes egészében én biztos végig aggódnám az egészet, hogy minden rendben van-e:D:D

bár ez én vagyok:D:D

2009. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4.hónaposan mentem férjhez. Épphogy jó volt még a ruha, mert már nőtt a pocim:) De legalább én is elmondhatom majd, hogy a gyerekünk ott volt az esküvőnkön :D
2009. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes terhes voltam ,mikor hozzámentem a páromhoz. Habár nekünk nem volt lagzi csak sima polgári esküvőnk.
2009. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hal el a terhesség, akkor én is 3 hónapos terhesen mentem volna férjhez. Kiengedtük volna a ruhát és kész, de ugyanakkor tartottuk volna..bár így, hogy meghalt majdnem elhalasztottuk, mert 4 nappal az esküvő előtt bevéreztem és újra ki kellett kaparni...szombaton még látszódott a kanul helye:(( de persze nem az volt a legrosszabb. Majdnem összeestem és iszonyatos kedvem volt. Hála az égnek csak a szűk család volt és egy vacsora
2009. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk esküvő előtt 2 hónappal derült ki a baba, nem változtattunk már az időponton, úgy éreztük nem lenne értelme, de a baba sajnos elment akkor. Most megint próbálkozunk. Szerintem attól is függ mennyi idős terhes lennél akkor.. félidőig annyira nem zavaró, de utána már nehéz a mozgás, és sokkal fárasztóbb minden. Sok boldogságot nektek! :)))
2009. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia hát szerintem ez ember függő is, meg hogy mekkora esküvőt, esetleg lagzit terveztek.Mert ha sok vendéget akartok meg hívni akkor lehet hogy pár hónappal az esküvő elött már rossz a változtatás, esetleg sokan nem tudnak majd eljönni, és akkor pl. a lagzin sok lesz a felesleges költség.Meg mondjuk ha egy szállóban lesz a lagzi akkor ki lehet venni egy szobát, és akkor te bármikor elmehetsz lepihenni ha elfáradtál.Volt egy barátnőm aki 12 hetes terhes volt az esküvőn,ők kibéreltek a barátoknak egy vendégházat, és ott is a lány amikor elfáradt egyszerüen elment pihenni, míg a többiek tovább rophatták, a vőlegénnyel.

Én szerintem nem mondanám le ha ilyen helyzetben lennék.Sőt örülnék a jó hírnek, ma olyan ruhát választanék, ami nagy pocakkal is jó, szólnék a szalonba hogy mi a helyzet, és max az esküvő elött egy héttel tartunk egy utolsó ruhapróbát, és hozzá igazítanak a pocihoz.És nem innék alkoholt, csak gyümölcs levet.ÉS biztos azt is megoldottuk volna hogy én tudjak pihenni.

Egyébként esélyes esetleg hogy babát vársz, vagy próbálkoztok?Mert szerintem az a lényeg hogy ti hogy tudjátok meg oldani a dolgot.Kinek mennyire rugalmas a rokonság, és hogy amit az elöttem szólók írtak, zavarn-e hogy pocakos vagy a menyasszonyi ruhába, hogy van még valaki akire figyelni kell, vagy egyáltalán nem zavara.

2009. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért gond, hogy egyáltalán pocakos lennél? Légy büszke és ne legyen ez akadály! lehet, hogy fárasztóbb, de én nem halasztanám el! Én kihúznám magam, hogy pocim van! :D:D:D de mindenki más! Sok boldogságot és sok sikert!
2009. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha nem "agyalsz" ezen, hanem élvezed az életet! Ha jön a baba majd azt fogod tenni, amit a szíved diktál! Lehet, hogy pont ellenkezőjét, amit most terveznél :-) De ha sokat "parázol" az nem tesz jót se a teherbeesésnek, se ha már terhes vagy!


Mi 3 éve szeretnénk babát, és eleinte pont ezért nem akartam esküvőt, mert mi van ha kitűzzük az időpontot, és közben terhes leszek. Úgy gondoltam, előbb jöjjön a baba. (Párom elfogadta ezeket a "hisztijeimet") Közben meg sajnáltam, hogy miért nem azelőtt házasodtunk, hogy babát akartunk :-)(15éve vagyunk boldog pár!) Aztán nagy sokára terhes lettem, pár hét múlva bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz. 13 hetes lettem volna, de sajnos 9hetesen elment a baba. AZ esküvőt megtartottuk, és a legszebb nap volt eddig az életünkben! Úgy látszik még nem jött el az ideje, hogy szülők legyünk, de az angyalkánk azt akarta, hogy ne maradjunk ki ebből a csodálatos élményből! (Különben lehet, hogy sose tartottunk volna esküvőt) Most törvényes keretek között várjuk a babásodást :-), de nagyon!

2009. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!