Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem mentsruálok, csak ha fog....

Nem mentsruálok, csak ha fog. Gátlót szedek, de már abbahagyjtam 3 hónapja a gyógyszert. Csak a PCOS miatt lehet? Vagy van másik dolog is, ami miatt nincs mensim, csak 4 havonta? Terhes nem vagyok!

Figyelt kérdés
De szeretnék az lenni. Kérlek ne írjátok azt, hogy menjek el nőgyógyászhoz, mert ez most nagyon érdekel és ebben az évben már nemtudok elmenni.
2009. dec. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs peteérésed, akkor hiába akarsz terhes lenni.

Innen nem tudjuk kitalálni miért, ahhoz orvoshoz kell menned. Még ő sem tudja kitatlálni, csak a vizsgálatok alapján megállapítani.

Még van másfél hónap az évből, biztos van 2 órád egy orvosra.

2009. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak arra szerettem volna választ kapni, hogy ez csak a PCOS miatt lehet??
2009. dec. 7. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, de szerintem 90% hogy PCO.
2009. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam, és sajna Pcos vagyok :(
2009. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem se volt nagyon menzim, vagy csak barnázgatás. Bár a hormonjaim rendben voltak, de az uh-n megállapította a doki, hogy PCOS. Ez volt tavaly szeptemberben.

Minden jót!

2 hónapos kislány anyukája

2009. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is PCO volt a háttérben, ugyanilyen gondom volt. Ez nem "csak" betegség! Nagyon sokminden más problémát is okozhat, főleg, ha inzulinrezisztenciával és túlsúllyal is párosul (nekem az egész életemet gyökeresen megváltoztatta). Már jól vagyok. De itt nincs idő arra, hogy majd később, majd később! Minél előbb találjátok meg a konkrét gondot, annál gyorsabban jobban leszel! És még valami: nálam a tesztoszteron szint kiemelkedően magas volt. Emiatt két babát is elvesztettem, pedig végre megfogantam - te ne várd ezt meg!!! Azonnal vizsgáltasd ki magad! Ez egy szívből jövő jótanács, kérlek, a saját érdekedben és a kicsikében is: menj el orvoshoz mielőbb!
2009. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!