Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatok várnak ránk?

Milyen vizsgálatok várnak ránk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Milyen vizsgálatokra számíthatok,hogy 2éve nem jöna baba?

Fogynom kellet és most megyek vissza.

Ir-t már megnézette, az nincsen.Mi fog következni, milyen vizsgálatok?Válaszokat előreis köszönöm!


2014. febr. 17. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Pcos vagy? Endokrinológián voltál?

2014. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg az se vagyok az lemaradt bocsi!Doki szerint a súlyom.Páromat ő fogja elküldeni vagy nekünk kell dokit keresni akár mielött vissza megyek?
2014. febr. 17. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Endo mindenféleképpen kell. Igaz sokat kell rá várni de megéri. Pajzsmirigy ha nem működik rendesen az nagyon sok mindent befolyásol, nem csak a hízást hanem a peteérést is és a menzeszt is főleg a hízást.

Nekem is fogynom kellett, mert nagyon meghíztam annak ellenére, hogy ugyan úgy étkeztem, tehát nem tudtuk mire vélni a hízást. 8 óra rohanásos munka után edzettem, majd kemény diéta ellenére se fogytam 1 kilót sem. Majd Endo után derült ki, hogy a Tyroid hormon szintem túl magas, ami a hízást okozta. Erre kaptam hormonális gyógyszert ami nagyon sokat segített és sikerült fogynom. Ennek 1 éve, majd abba kellett hagynom a gyógyszert és beköszönt a "gólya" jelenleg 6 hónapos kismama vagyok.

Szerintem mindenféleképpen harcold ki magadnak az Endo-t, vizsgálják ki a pajzsmirigyeid és a hormonjaidat.


Sok sikert és kívánok nektek mihamarabbi babaáldást!

2014. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!