Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 30-án kellett...

Szeptember 30-án kellett volna megjönnie a mensimnek, de csak 4 napra rá jött meg egy fél napra. Van ilyen? Vagy reménykedjek, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
rá négy napra volt egy fél napos enyhe vérzésem. Azóta nem vagyok jól , émelygek, fájnak a melleim stb. TEgnap vettem egy teszet de csak este tudtam megcsinálni az negatív lett, viszont már elviekben 6 hetes terhes lennék. Lehet, hogy a keddi félnapos vérzés rendes menszesz volt csak ilyen rövid, vagy reménykedhetem hogy a teszt nem volt jó és babát várok?
2007. okt. 11. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem mikor kimaradt a mensesem, szeptember 26.-án, október 1.-én csinált tesztem pozitív lett. Nekem semmilyen vérzésem nem volt. Szerintem csinálj még egy tesztet és ha az is negatív akkor menj el orvoshoz, ha úgy érzed, hogy terhes vagy. Hátha....
2007. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy terhes vagy. Vegyél még egy tesztet, de most a reggeli első vizeletből csináld, esetleg a nődokiddal is konzultálhatsz. Drukkolok!
2007. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!