Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi kivizsgáláson mit...

Meddőségi kivizsgáláson mit derítettek ki, miért nem lehetett babád?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kíváncsi rá, hogy kinek mi derült ki, mert egyre jobban úgy érzem, semmi nem derül ki, csak belehajtanak a költséges lombikba, amit nem tudok finanszírozni, valami oka pedig biztos van, hogy nem esek teherbe. Tudtok esetleg saját tapasztalatokat, nektek hogy volt, mi volt, hogyan kezeltek, ott kezeltek e vagy máshol?

2014. febr. 19. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nalam inzulinrezisztencia es pajzsmirigy-gondok (tsh értek jo volt!). Endokrinologusnal derült ki, addigra tul voltam egy lombikon.


Kb egy év alatt álltak be az értékek, par hétre ra terhes lettem :)

2014. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálam is megállapították az inzulinrezisztenciát. Kezeltek is vele 1,5 évig, de nem történt semmi. Kicsit jobbak lettek az eredményeim valamelyest.


Aztán elmentem egy professzorhoz, ő mondta, hogy felejtsem el, nincs IR-em...


Terhes még mindig nem vagyok sajnos, de már nagyon bízom benne, hogy a küszöbén állok.


Egyébként az IR-t a MM-ben diagnosztizálták nálam, és odajártam kezelésre.

2014. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es és az a professzor mit mond mi van ha nem Ir: Az MM-ben ben nem szoktak félre dignosiztizálni....
2014. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nincs túl jó véleményem a MM-ről... legalábbis én Breyer dokihoz jártam, és azon kívül, hogy 20 percig hallgattam, hogy szívja az orrát, túl sok hasznos dolgot nem tudtam meg tőle.


A tankönyvi minta szerint van IR-em, igen. Igaz, az éhgyomri és a 120 perces értékem is tökéletes. Mégis szedtem 1,5 évig mercformint, vártam, hogy valami majd javul. De semmi, csak rosszabb lett a helyzet.


Egy idő után már az egész ciklusom abból állt, hogy barnáztam... és mindig csak azt a választ kaptam, hogy majd ha beállnak az eredményeim jobb lesz, meg jön a baba....


Egyszer meguntam, kértem Tűű-höz időpontot, de aztán hozzá már nem mentem el.

2014. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
értem, de ez a professzor mit mondott akkor miért nem jön a baba??? valami oka pedig van. A diétát és tornát is csináltad?
2014. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze, csináltam a hármas kezelést. Híztam is tőle egy idő után... nem bírtam annyi szénhidrátot megenni. Túl sok kenyér, túl sok tészta... szerencsére, miután abba hagytam, visszafogytam - ebből is látszik, hogy olyan súlyos IR-em azért nem lehet, ha a diéta és gyógyszer elhagyása után simán le tudtam fogyni...


A mostani orvos szerint az alacsony progi szint az oka a dolgoknak. Amit el is tudok hinni, ugyanis ez vérvételell is igazolódott. De már megszűnt neki hála a folyamatos barnázásom! És nagyon bízom benne, hogy hamarosan jön a baba is!!! :)


Most, ebben a ciklusban egyébként volt 4 db érett tüszőm. Nagyon nem bánnám, ha legalább egyben lett volna egy értelmes, élni akaró petesejt! :)

2014. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igen lehet hallani néha olyan történeeteket akinek nem ez a kezelés a megfeleö de az tény hogy 99%-unk spontán babaás lesz a 3-as kezelés mellett. A paleolitot nem probáltad? sokan arra esküsznek. Tudok olyat akinek az MM-ben ajánlották mert neki a ch számolgatás nem segitett és a paleo igen. De azt mondják ez a ritkább. Remélem hamar sikerül igy. nekem a progi szintem tökéletes és nagyone nyhe Ir-em volt, már csak a 60 perces cukrom esik le nagyon és emiatt nincs tüszörepedésem. A 3as kezelést 3 hete csinálom, elötte is diétáztam de nem számoltam ch-t. ez arra volt elég hogy az inzulinom teljesen helyre jött, de a cukoromnakk ez nem volt elég. most remélem a ch számolgatással rendben lesz na meg sporttal. Eddig ahhoz is lusta voltam mivel nem vagyok túlsúlyos. Minden ember más van akinek ez jön be van akinek az. Én is ezen voltam kiakadva hogy sok nö enyémnél sokkal rosszabb eredménynel is babaás lesz, nekem meg nem sikerül, de erre mondták is hogy sajnos ez ilyen, ember függő. Kivánom neked hogy minél elöbb sikerüljön. :)
2014. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 6 és fél évig jártam nődokitól-nődokiig. Minden rendben volt szerintük, köztük volt meddőségi doki is. 1,5 éve itt a gyk-n ajánlották menjek el egy rendes endodokihoz. Na azóta kiderült, hogy IR-em, pm alulműködésem és pcos-m van. Most voltam megint vérvételen, tökéletesek lettek az eredményeim. Most már kezdhetek reménykedni, hogy végre valamelyik az én hónapom lesz! Ennyit a nődokikról!
2014. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Magas FSH, alacsony AMH (tehát nehéz stimulálni és kimerülőfélben van a petefészkem), ezen kívül csak 1 petefészkem működik és van endometriózisom. Többszörösen hátrányos helyzetben vagyok :)
2014. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kitartás utolsó én hallottam már nem egy iylen hátrányos helyzetű siker sztorit akinek hasonlóak mellett sikerült. Mondjuk neki azt hiszem nem endo volt hanem PCOS de csak egy petefészek pm probléma és még valami de arra nem emlékszem. Spontán sikerült neki a baba.
2014. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!