Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhes barátnőm?

Lehetséges terhes barátnőm?

Figyelt kérdés
Elmesélem A tól B ig , én 18 ő 17 első barát /barátnő. Nálunk aludt másodjára és nagyon elragadot minket a hév , de tartogatnánk még egy darabig , elkezdtünk pettingelni nem volt orgazmusom neki volt mind1 ez mellékes , utána rá hozzá érintettem a péniszem a vaginájához a csiklóját izgattam rá később megujjaztam , ennyi volt ez történt mult hét pénteken most csütörtökön görcsölt a hasa lehet idegeségtöl mert egésznap korházba ültek de mikor meg nyugodott elmult sokat ivott és délután gyakran ment pisálni ezek elméletileg terheségi tünetek és most felmerült bennünk hogy lehet hogy terhes? most pld hányingere volt a pisilés ma rendbe volt ma csak akkor görcsölt a hasa mikor feljött ez a téma és parázott előre is köszönöm a válaszokat ha ugyvan hétfőn még korai tesztet csinálni ? U.I tudom felelőtlenek voltunk ritkán de megesik sajnálom az egészet probálom nyugtatni de még magamat se tudom előre is köszi
2014. febr. 21. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Mi az hogy PISÁL?


Amugy nem valószinű hogy terhes.

2014. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhes, és még ha az lenne, akkor sem lenne még hányingere, mert az később szokott jelentkezni, a hasa meg szintén nem görcsölne egy esetleges terhességtől. Attól lehet valaki terhes ha a sperma, vagy az előváladék bejut a hüvelybe egészen mélyre a petesejtig. Ha valaki sokat iszik, általában gyakran megy pisilni, illetve terhes nők is szoktak, kb. a 6. hónaptól, de nem az elején. Tesztet csak az első elmaradt menstruációkor tudtok csinálni, addig nem mutatja ki a teszt.
2014. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lcs ***** válasza:
45%
magyarul mèg egy hèt sem telt el az akció óta ha jól olvasom. szerintem no para, ennyi idő alatt mèg be sem àgyazódik a gyerek :) max akkor lehet izgulni, ha nem jön meg amikor szokott, de szerintem a leírtaktól nem nagy az esélye h terhes legyen..:)
2014. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hu istenem de rendesek vagytok , értem és még ha még hozzá is ért a farkam tegyük fel és egy csepnyi elő váladék került rá és mikor meg ujjaztam nem kerülhetett be?
2014. febr. 21. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
nem. de ha terhes is lenne még nem érezné.
2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó köszönöm mindenkinek a választ nagyon rendesek vagytok sokat segítettetek lelkileg további kellemes estét
2014. febr. 21. 23:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Pisált. :D Ezen meghalltam. :D XD
2014. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó mostmár kezd megnyugodni köszönöm neketek :D jó na pisálás nem tudtam idegességembe hogy kifejezni :) azért érthetően elakartam magyarázni
2014. febr. 22. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem terhes a barátnőd..de ha nem akarod hogy pár éven belül megőszülj az idegességtől inkább védekezzetek!!


Kedves 2. válaszoló:

A pisiléssel kapcsolatban tévedsz..már az 5-6 héttől lehet tünete a terhességnek a sűrű vizelési inger, ennek oka a hormonális változások, ami miatt a veséken gyorsabban áramlik át a vér, így gyakrabban telik meg a hólyag.

És tapasztalom is, 10 hkm. ;)

2014. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!