Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

szept. 14én volt az utolsó menstruációm!elvileg a peteérésem körül együtt voltam a párommal.Fáj a mellem már lassan 3 hete fáj az alhasam és a derekam is elkezdett fájni és az első héten véres darabok jöttek ki belőlem de azóta semmi.Voltam orvosnál azt mondta h várjak még hétfőig.

Szerintetek lehetek terhes?

válaszoljatok minél hamarabb fontos lenne köszi előre is


2007. okt. 11. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Vannak nők, akik terhesség első egy-két hónapjában még rendesen (bár kevésbé erősen,és pár napig) menstruál. Ezek szerint már meg kellett volna neked jönnie, mármint rendesen. Szerintem nyugodtan vegyél egy baby-tesztet. Ha terhes vagy az már nagy valószinűséggel kimutatja, és bárhol beszerezhető. A Tescoban pl 800Ft-ért lehet kapni. (nem Tesco gazdaságos!:)) Sok sikert!
2007. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.ha a vérzésed darabos,az sok jót nem jelent.

Ma 12.-e van,ha nem jön meg a menstruációd,akkor van eséjed a terhesse´gre.Csinálj egy tesztet.

2007. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

As tesztel egyetértek de addig keresnék más dokit, amíg valaki biztosat nem mond nekem.

Én is voltam úgy, hogy 3 hónapig nem jött meg, de csak halogattak, hogy várjak még. Mire várjak? Elvégre ők az ovosok, ők tudnak ultrahangot csinálni.

De tesztet te is:-)

Sok sikert:-)

2007. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!