Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok eligazodni a hőgörbé...

Nem tudok eligazodni a hőgörbémen. Jó helyre tette a gép az ovum? Mitől ilyen cikk-cakk?

Figyelt kérdés

Nem tudom most mitől ilyen a görbém... Mikor lehetett ovum?

[link]



Ez a múlthavi:

[link]



2014. febr. 26. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanabban az idoben mered es legalabb 5 percig?
2014. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 15. ciklusnapon volt ovud....volt próbálkozás a megrepedésre de most repedt meg csak...onnantól három napig van fent cover felett a hőd...azért a 15.cn-on
2014. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyébként pont jókor voltatok együtt :)
2014. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
belinkelnéd mégegyszer a múlthavi görbédet
2014. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
már ne haragudj de azért mert ha múlthavi linkre kattintok az én ehavi saját görbém jön be....amit nem értek.....
2014. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a saját görbém jön be... Furcsa.
2014. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) először még meg is ijedtem ....hogy atyaisten két egyforma görbe :) :) ez tényleg fura
2014. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, mindig ugyanabban az időben mérem.

Itt a görbe:

[link]


Köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 26. 23:19
 9/12 A kérdező kommentje:

Rossz oldalt linkeltem bocsi, itt a helyes múlthavi:

[link]

2014. febr. 26. 23:21
 10/12 anonim ***** válasza:
hát tényleg elég cikk-cakk...igaz hogy írtam a 15 cn-t de ott is mutat egy nap után két tized esést és utána még tovább esik....nos én mindenképpen dokit endokrinológust javaslok...mert nagyon úgy nézem itt hormon probléma lehet....lehet pajzsmirigy alulműködés, vagy pco....ki kell vizsgáltatni magad mert nagyon nem harmonikus a görbéd.....esetleg nincs túlsúlyod....mert akkor lehet bizony IR ( inzulin rezisztencia)ami a pajzsmirigyből fakad.....Én azt látom, hogy az alaphőd is magas és ugrál.....és próbálkozik a szervezeted a tüszőrepedéssel.
2014. febr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!