Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő! Teherbeesés elősegít...

Méhpempő! Teherbeesés elősegítés céljából szeretném szedni a méhpempőt. Hogyan kell pontosan szedni? Már több verziót is olvastam, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Olvastam hivatalos oldalakon, hogy 21 napig kell szedni, majd a menzesz idejére szünet, meg olyat is hogy 28 napig folyamatosan, majd 28 nap szünet. Most melyiket alkalmazzam?

Köszi a válaszokat!



2014. febr. 28. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy szedtem, hogy miután elmúlt a menszeszem elkezdtem enni a következő menszesz előtti napig.. majd ha megjön, akkor ahány napos a menszid annyi nap szünet és miután elmúlik, akkor újra kezdeni.. Én 3 hónapig szedtem (Dydexeset) így folyamatosan (ez volt a 3. hónapom) és most várok, mert már 3 napja késik.. kíváncsi leszek, hogy tényleg ilyen hatásos-e és meghozza-e a csodát..:) Egyébként azután kezdtem el szedni miután 42 napra jött meg a menszim (fog.gátló abbahagyása után) és az első pempős hónap után 36 napra, majd a múlt hónapban már 34-re jött meg.. Ha megjönne a napokban, akkor egyenlőre szünetet tartanék.. Remélem tudtam segíteni..:) "E"

2014. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Én is így gondoltam amúgy szedni. Hát remélem sikerült nagyon drukkolok! majd írj hogy mi lett. Mikor tesztelsz?
2014. febr. 28. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma reggel teszteltem és erős +++++ lett!!:) Nem tudom, hogy mennyire befolyásolt a pempő, de én nagyon hiszek benne és biztos vagyok abban, hogy sokat segített!! Sok sikert kívánok Neked is hozzá!!:)"E"
2014. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D

2014. márc. 3. 07:16
 5/8 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!:) Neked pedig sok sikert kívánok!!:) "E"
2014. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is pozitívat teszteltem szerdán. Tegnap kellett volna megjönnie... :D Te hogy vagy most?
2014. márc. 9. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Jujj, de jóóó..:)Gratulálok!!!:) Akkor talán nem is kezdted el szedni a pempőt? Köszi, jól vagyok!:) És Te? "E"
2014. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el szedni... :) Minden rendben kicsit szurkál a méhem körül, de amúgy minden rendben. Néha émelygek, meg van egy kis hányinger de az sem vészes.
2014. márc. 9. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!