Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már többször mértem a hőmet,...

Már többször mértem a hőmet, de mivel cisztám volt, mindig össze-visszaság jött ki! Most viszont már 3 hónapja nincs cisztám, és elkezdtem mérni a hőmet! Ez most normális, vagy sem? Nem tudom, hogy a görbe szerint volt-e peteérésem!

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az, hogy csak 36,8-ig ment fel?


[link]


2009. dec. 12. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A 12. napodnál a gép jelöl valamit. Én úgy gondolom a peteérést, csak németül nem tudok. Szerintem vidd be ennek a hónapnak az adataid pl. a ciklus.hu-ra, azt többen ismerjük itt és ráadásul magyarul is van.
2009. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
+ a 36.8 elég, nincs szabály, hogy meddig kell felmennie.
2009. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nem csináltam a ciklus.hu-n,mert állítólag az sokszor rosszul jelöli be a peteérést!
2009. dec. 12. 17:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap van a 25. ciklusnapom, úgyhogy lehet 3-4 nap múlva, ha nem jön meg tesztelek, mert nagyon furán feszül az alhasam!
2009. dec. 12. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
:)Reméljük a + tesztet!
2009. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 12,13 vagy 14.napon volt az ovuláció, ezt jelöli...a görbédben nincs hiba, megtörtént a hő emelkedése, ha igy marad még egy hét mulva is, az klassz, ha még feljebb megy, még jobb. csak egyszer voltatok együtt? sebaj, közel volt az ovulációhoz, abból is sikerülhet, ha akar...szoritok.
2009. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is cisztát találtak, neked hogy múlt el? kezelték gyógyszerrel? A görbéd szép, ilyennek kell lennie:)

2009. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a bíztató válaszokat! Többször is voltunk együtt, de az ovuláció időszakában csak egyszer! :(

A termékeny időszakot mutatja az a sáv, az előtt egy nappal is együtt voltunk, de az elvileg túl korán volt! Viszont már akkor is kicsit nyúlós volt a nyákom, ezért is voltunk együtt! Meglátjuk! Majd írok, hogy mi lett az eredménye! :)

2009. dec. 14. 09:15
 9/10 A kérdező kommentje:

A cisztám magától múlt el szerencsére! úgy örültem, hogy nem kell gyógyszert szednem miatta! :)


Itt a görbém megint:

Már egy tizedet emelkedett! :)

2009. dec. 14. 09:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Lemaradt! :D

[link]

2009. dec. 14. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!