Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen egy negatív corax...

Ilyen egy negatív corax teszt? Nem ismerem nem használtam meg, de mintha ezen lenne egy 2. halvany vonal?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 5. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kinagyítva látok valamit...bár,még az előző sorstársad tesztjénél is halványabb..lehet csak a szemem káprázik már a sok csík nézegetésből :) De sztem van ott valami...termékeny egy tavasz lesz ez ;)
2014. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pozitív. Ez jó hír neked vagy rossz? :)
2014. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]

Ez egy másik kep.nem tudom,lehet ez egy full - teszt,azt mondjak megbízható.

2014. márc. 5. 08:54
 4/22 A kérdező kommentje:
Örülnek neki,de mivel mar vannak gyerekeim nem omlok ossze,ha azt írjatok - .Tenyleg a vélemények érdekelnek,foleg aki mar hasznalt ilyet.
2014. márc. 5. 08:55
 5/22 anonim ***** válasza:
Negatív.
2014. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem,negatív.
2014. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de nem értem ez hogy lenne pozitív? Esetleg azt írhatnátok lehet pozitív lesz majd, de ez nem az!

Lehet túl korán teszteltél kérdező, sok teszten jön ki valami halványság a teszt vonal helyén, de az nem biztos még, hogy babát jelent. Sajnos az utóbbi hónapokban rengeteg ilyen és ennél jobban látszódó "kétcsíkos" tesztet tudok felmutatni úgy, hogy baba sehol.

Kívánok Nektek minden jót!

2014. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
negativ. én sem értem, miért irják sokan azokra a tesztekre, amiken semmi, de semmi nem látszodik, hogy pozitiv..minek kell hülyiteni a másikat ilyennel..hogy igen halványan ott van...nincs. azt is elhiszem, hogy sokan vágynak babára, ezért már beképzelik azokat a csikokat...de a teszt elvégzése elött is kb. ugyanannyi látszodott a második csikbol..mint utána.
2014. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez szellemcsíkos.

Ezért nem szeretem a corax tesztet, az nagyon gyakran szellemcsíkos, én is jártam már így többször, azóta sose veszek ilyet.

2014. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso!erre a válaszra vártam,marmint olyanra aki tapasztalatból ír erről a tesztről!
2014. márc. 5. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!