Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek hormonális...

Holnap megyek hormonális vérvételre. Most akkor ehetek vagy sem előtte?

Figyelt kérdés
Alaphormont néznek.Segítsetek van aki azt írja ehetek van aki azt hogy nem.Most akkor mi az igazság.Messze van tőlünk a kórház korán indulok és kitudja meddig kell várakoznom.Ha nem muszáj nem éheztetném magam inkább ennék előtte.Kérlek válaszoljatok.
2009. dec. 13. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Amikor reggelre, délelőttre kell menni, akkor mindig éh gyomorra kell menni. Ha lehet délután is menni, akkor pedig szabad enni. Innen lehet tudni, hogy mikor szabad és mikor nem. Bár nem értem az orvos miért nem mondta el, hogy szabad-e enned.
2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

CSAK hormonokat néznek. Vércukrot, fehérjét, a vér egyéb összetevőit nem. A horonok mennyiség pedig nem függ attól, hogy tele van-e a gyomrod, vagy épp éhezel.


Egyél előtte nyugodtan, ez más típusú vérvétel, mint amire az első válaszoló gondolt, és mint amire a legtöbben megyünk. Nagyon sok típusú vévétel előtt szabad enni. Ez is olyan.

2009. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Látjátok ez a baj hogy nem lehet eldönteni.Én is úgy gondolom hogy ehetek előtte, de az első válaszadó is teljesen elbizonytalanított.A dokit meg vasárnap csak nem zakalathatom ezzel.Reggel meg korán indulunk.
2009. dec. 13. 18:10
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez megnyugtat, a terhességem alatt eddig az összes vérvétel előtt ettem. Ha hormonvizsgálatra mennék, akkor is ennék lelkiismeretfurdalás nélkül, hiszen hormonokat néznek csak, nem pedig vércukrot.


Ha éhgyomorra kell menni, eddig még mindig szóltak előtte, alaposan kihangsúlyozták.


Második válaszoló vagyok.

22h km

2009. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ehetsz előtte nyugodtan! Többször nézték már nekem, sőt volt olyan, hogy délután! Nyugi!
2009. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.Enni fogok,megnyugtattál.A babához pedig gratulálok remélem hogy hamarosan én is ebben a cipőben járok majd.

Kellemes ünnepeket!

Egy éve próbálkozunk.....

2009. dec. 13. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok

Nekem nincs tapasztalatom, tehát ha azt mondják, hogy ehetsz, akkor egyél.


off: A táplálkozás igenis befolyásolja a hormonokat. Szerintetek az inzulin micsoda? Erről már mindenki hallott, ugye?

2009. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben, de nem inzulint néznek neki, hanem pl progeszteront, ösztrogént, amik nincsenek kapcsolatban az emésztőrendszerrel, hiszen nemi hormonok.
2009. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, erről jut eszembe: van a 24. heti terheslses vércukorvizsgélat, ahol éppen a vércukorszintet, az inzulin működését nézik. Ott alaposan ki is hangsúlyozzák a kismamáknak, hogy éhgyomorra KELL menni, mégpedig korán, mert ez a vizsgálat több órás, és csak utána ehetnek. Szóval ilyen is van.


De a nemi hormonok más tészta, azok vizsgálata előtt nyugodtan lehet enni.

2009. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem tudod biztosra, akkor inkább ne egyél.

Gondolj bele, ha ott derül ki, hogy még sem ehettél volna, te pedig utaztál sokat stb és még sem lehet a vizsgálatot megcsinálni.

Egy kis éhezésbe még senki nem halt bele. :)

(az ember sokkal sokkal többet kibír ennél...)

2009. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!