Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nap, és 2 hónapja, hogy...

Pár nap, és 2 hónapja, hogy utoljára megjött. Febr végén és tegnap is volt egy kis barnás nyák, de még most sem jött meg. Tesztek febr végén negatívak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is értem ha két hónapja volt meg utoljára és a tesztek negatívak .. mért nem kerestél már egy orvost!!sok minden lehet a hátérben hormonális és egy dolgok!!
2014. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem. Én rögtön mentem dokihoz, amikor évekkel ezelőtt nem jött meg, igaz aztán meg kellett várni a 3 hónapot, hogy megjön-e vagy sem, mert onnantól kell komolyabb kivizsgálás. Nekem akkor a hormonjaim zavarodtak meg. Kaptam gyógyszert és minden helyreállt. Azóta már van egy kisfiam és most várjuk a második bébinket.

Szerintem ne halogasd a dolgot!

2014. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonprobléma. De nem gondolod, hogy ezt dokitól kéne megkérdezni?
2014. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!