Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél a testvér jött nehezeb...

Akiknél a testvér jött nehezebben össze, mi segített végül? Próbaltatok bármilyen rásegítést (teák, mehpempő, ovu teszt stb)? Mennyi idő után sikerült így?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ kislányom 1.5 év alatt sikeredett, akkor sem használtam semmit, most várjuk a kisfiunkat 26 hetes vagyok őt 4 év alatt sikeredett összehozni, most sem használtam semmit. Elvileg semmi bajunk sem volt....ennyit váratott magára.
2014. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Nálunk 8 évbe telt a "kis tesó projekt". Idegölő az biztos és teljesen megértem azokat a párokat akik hasonló helyzetben voltak/vannak.

Tulajdonképpen sokféle kezelésen és gyógyszerszedésen mentem keresztül. Persze mindenkinek más a problémái ezért is célszerű inkább kivizsgáltatni mindkét félt.

Én személy szerint őszintén megmondom, hogy évek után feladtam és nem voltam képes több hormonális gyógyszerekkel tömni magam. Nem adtam fel, csak elegem lett a sok gyógyszerből. Inkább a házipatika felé "tereltem" magam. Iszogattam cickafarkfű teát és tudatos diétába kezdtem aminek köszönhetően fogytam 8 kilót. Persze nem a túlsúly volt a problémám de nem ártott a fogyás. Ovulációs teszt függő voltam, folyton vettem, feleslegesen kidobtam rá a pénzt. Nem volt értelme.

Fél évre rá teherbe estem, jelenleg 23 hetes egészséges magzat anyukája vagyok.


Sok sikert kívánok!


11 éves a kicsi fiam és jelenleg 23 hetes kismama.

2014. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat,es gratulalok a babakhoz!

Elsosorban olyanok valaszara lennek kivancsi,akiknek 1-1.5even belul sikerult a baba!

Nekem az elso azonnal,a masodik 11 honapra,jo lenne tudni,hogy a 3. mennyi ido utan sikerul..

2014. márc. 10. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 4, a második 9 hónap után sikerült. Kiderült, hogy a terhességem után pajzsmirigy-gyulladásom alakult ki, a kezelés után lettem terhes a kistesóval.
2014. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod!

Megkerdezhetem hogyan derült ki?volt valami tuneted vagy vervetel mutatta ki?

2014. márc. 10. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!