Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélkül együtt...

Védekezés nélkül együtt voltam a párommal 3 hete a menstruációm nem jött meg de a tesztem negatív, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ezalatt a három hét alatt meg undorodtam a kávétól, volt hányingerem is de nem olyan erősen, érzékenyebb lettem a szagokra is, és délutánonként volt hogy elaludtam pedig nem jellemző rám. ezekre addig nem is figyeltem fel még ki nem maradt a vérzésem.
2014. márc. 10. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz.
2014. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak hát ugye a teszt negatív, vagy korán csináltam?
2014. márc. 10. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
nem csináltad korán de van akinek kéösbb mutatja, még tezstelj.
2014. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad a tesztet?

Mert ha még 3 hete, amikor éppen elmaradt, akkor az még nem jelenti egyértelműen azt, hogy nem vagy terhes.

Most ismételj tesztet, ha az negatív, akkor az már biztos eredmény.

A tüneteidet pedig más is okozhatja, hormonális probléma, vitaminhiány, valamilyen vírusos fertőzés, bélflóra sérülés (esetleg pont magától a vírusos fertőzéstől, vagy ha voltál beteg és szedtél antibiotikumot, attól).

De tényleg, ha még hetekkel ezelőtt csináltál tesztet, akkor simán lehetsz terhes, csak akkor még nem mutatta a teszt és a tüneteidet, amiket érzel, maga a terhesség okozza.

Mindenképpen csinálj még egy tesztet!

2014. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szedtem semmilyen gyógyszert és nem volt semmilyen betegségem
2014. márc. 10. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!