Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-re nem vártam és nem is...

9-re nem vártam és nem is jött meg! Ma voltam a nőgyógyásznál és megnézett UH-on de nem látott semmi bébiszerűt! Duphastont írt fel és azt mondta 5 napig szedjem. Ha utána sem jön meg, menjek vissza! Szerintetek nem ártok ezzel a picinek, ha van?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg, a Duphaston nem árt a babának!!! Pont azért írta fel az orvos, hogy ha van baba, akkor segítse a terhességet. Az, hogy most még nem látott semmit, nem gond, ha 5 nap úlva mész,mert addig nem jön meg, akkor mát tuti lesz petezsák.

Üdv! 12+3 hetes kismami

2009. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem korán mentél dokihoz. az első UH-t a 6-7. hétre javasolják csak.
2009. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ártani nem ártasz vele!

Egyénenként változó, hogy kinél mikor mit lát a doki, úgyhogy ne idegeskedj!

Én pl. a mensim előtt 2 nappal voltam dokinál, 3 + terhességi teszt után. Ott már a doki azt mondta, hogy 98%--ban terhesség. 5+5 hetesen mentem legközelebb, akkor már pulzált a szívcső.

Tesztet csináltál? Az mit mutat?

2009. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam tesztet,de sajnos neg. lett.Nem keseredtem el,mert remélem hogy a napokban sikerül egy poz is.Irok ha valami van!Köszi a megnyugtatást.
2009. dec. 14. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, csinálj egy újabb tesztet pár nap múlva. A méhnyálkahártyára vonatkozóan sem mondott semmit a doki?

Ne stresszelj, mert azzal csak ártasz, próbálj másra gondolni, tudom nagyon nehéz, én így voltam majdnem egy évig, addig váratott magára a bébi.

Sok sikert, és írj mindenképp, hogy mi újság! Drukk!!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: 3. voltam
2009. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia!Azt mondta az orvos, hogy norm. nagyságú uterus benne vékony nyálkahártya.Akkor ez most mit jelent??
2009. dec. 15. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Az uterus a méhet jelenti.

Valahol azt olvastam, hogy a terhesség már 7-8 mm-es nyálkahártyán jól megtapad. De általában mindenhol megvastagodott méhnyálkahártyáról beszélnek terhesség esetén.

Én nem akarlak elkeseríteni, meg nem akarok hülyeségeket sem írni, hisz nem vagyok orvos.

Szerintem írd ki kérdésbe ezt, sokkal több információt fogsz kapni erről, olyanoktól, akik jobban értenek hozzá! Kívánom, hogy baba legyen!

Előző

2009. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!