Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Bővebben lent.

Terhes vagyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Februárban 7 napot késett a menstruációm. Ebben a hónapban 20.-án lenne esedékes, de 13.-án elkezdtem vérezni, de csak a wc papíron volt élénkpiros pár csepp. (tehát, ha nem késett volna februárban, akkor aznap kellett volna most is megjönnie)

Erősen szúrt a hasam bal oldalon alul. Ez tartott szombatig, amikor is minden tünet megszünt. Ma teszteltem, de negatív lett.

Van már egy négyéves lányom, amikor vele lettem várandós, nem volt semmi ilyesmi.



2014. márc. 16. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
20-a után, ha nem jön meg, annak a tesztnek az eredményét tekintsd hitelesnek. szerintem ezt magadtól is kitalálhatod, gyk nélkül.
2014. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!