Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi számít rágörcsö...

Szerintetek mi számít rágörcsölésnek? Ti miket tesztek hogy hamarabb összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy nem szabad rágörcsölni a babatémára, majd jön ha jönni akar. De sztem valljuk be aki tényleg babát szeretne mindent megtesz ennek érdekében. De nem tudom eldönteni h hol a határ a túlzott odafigyelés és az egészséges figyelem között.. Elmondanátok ti miket tesztek és mit tartotok már túlgörcsölésnek?
2014. ápr. 13. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En oly annyira nem gondoltam/gorcsoltem ra a temara, hogy tudtam hogy lekestuk a peteerest de parom csak hetvegen tudott hazajonni. Parom akart ovu tesztet venni mondtam neki hogy hagyja, mar lekestuk, de nem erdekelt, gondoltam majd kovetkezonek. Egyebkent is nagyon jo hetvege volt elmentunk ide oda, nem gondoltam arra vajon teherbe esek e... Hat teherbe estem :)
2014. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Annyi h fogamzàsgàtló, kàrosszenvedèlyek le, ès ugyanugy szexeltünk mint előtte.....elsőre lett baba.

Semmit nem kell tenni csak ennyit.

2014. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Jó persze, akinek 3 hónapon belül összejön, az könnyen jelent ki olyanokat, h ő nem görcsölt rá, laza volt és lám össze is jött hamar. De mit szólnátok pl. a 20. sikertelen hónap után?

Akkor is ilyen húdelazák tudnátok lenni? Senki nem úgy indul neki a gyerekcsinálásnak, h majd jól rágörcsöl. Először még mindenki vidáman, bizakodva vág bele, úgy ahogy ti. Nem keseredik el az első sikertelen hónapban, a másodikban sem, a 3. után még azt mondja,na majd a következő hónapban...de higgyétek el, a legpozitívabb embernél is eljön az a pont, ahol kétségbe esik.

Örüljetek, h nálatok nem jött el.

2014. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ott a pont az utolsónál.

Én is rendkívül lelkes voltam az elején. Rágörcsölés nálam is volt, amikor nem tudtam másra gondolni és teltek a hónapok, évek. Most egy picit lazább vagyok ezzel, de könnyen át lehet esni a túloldalra, és hatása alá kerülni a sikertelenségnek.

2014. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves 3as válaszoló! Teljesen egyetértek veled, szívemből szóltál!!!! az elején nem érdekelt a dolog, lesz ami lesz alapon együtt voltunk, amikor jól esett. Most, hogy már 1 év sikertelen próbálkozás van mögöttünk, teljesen kifordultam magamból, kezdek depressziós lenni, állandóan sírok és rá kellett jönnöm hogy én egy nagyon gyenge nő vagyok lelkileg....kerülök mindenkit, aki babát vár vagy én kisbabája van...(barátnőket, rokonokat sőt nagyon csúnya dolog ez, de még a saját testvéremre is féltékeny vagyok...:( Annyira megváltoztatott ez az 1 év hogy úgy érzem rossz ember lettem: féltékeny, önző és rosszindulatú...erre annyit mondott ismerősöm, aki hasonlóan volt évekkel ezelőtt hogy lám-lám milyen gyarló is az emberi természet...tudja miről beszélek, ő is átélte ezt. Próbálom terelni a gondolatomat, de egyszerűen nem tudok már nem rágörcsölni. Több babát szerettem volna, de már úgy vagyok vele hogy örülök ha 1 is összejön még 30 éves korom alatt...mert sajnos az idő nem vár...de soha nem adom fel, ami pedig azzal jár hogy rágörcsölök!
2014. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a 3as válaszoló leírta amit én is írni akartam..az első 3-4hónapba én is lazán vettem..de eltelt egy év és még mindig semmi..egyre jobban azon gondolkozik az ember hogy miért,mikor már...vannak mélypontjaim vannak amikor már nem érdekel..de minden nap ezen gondolkozok..nekem senki ne mondja h ne görcsölj rá,mert annál jobban ezen jár az eszem.a sok sikertelen hónap után egyre csalodóttabb az ember és egyre jobban elkeseredik ,de mindig remél hogy ez lesz az ő hónapuk..tehát én is bízakodok hogy majd most biztos :)
2014. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Hat nekunk se sikerult rogton. Csalodasok sorozata volt. Aztan abban a honapban mikor sikerult akkor uj elfoglaltsagot talaltam es beletorodtem hogy nem lesz gyerekunk, igy megbeszeltuk parommal hogy megyunk egy egzotikus nyaralasra...
2014. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a második gyermekem jott ossze,az elso azonnal.

3-4hónap türelmes,ès nem rágörcsölős hónap utan elkezdtem ovu tesztet használni,teák,vitaminok,mehpempo stb.Jöttek a hónapok,ès egyre elkeseredettebb lettem.A 10.hónapban aztân total kiakadtam magamon,és úgy döntöttem majd egyszer meglep mindket a baba,nem foglalkozom ezzel tovább.Semmit nem csináltunk abban a hónapban csak egyutt voltunk mikor jol esett,nem figyeltem a napokat.

Màr a következő várható vérzésem előtt 1héttel furán éreztem magamat,masnap teszteltem ès pozitív volt!

Èn csak azt tudom tanácsolni valahogy fejben próbáld elengedni magadat,amennyire csak lehet!(teljesen nem lehet,ezt ên is tudom)

Engem a sport kapcsolt ki,de a baratnomnek a kiskutyaja segített(rà 3hónapra lett terhes)

A kismamákat ên is kerültem,főleg miután csupa olyannal futottam ossze,akinek elsőre sikerült 2,meg több baba...sok sikert!!

2014. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Màsodik vagyok...igen ez biztos igy van ahogy leirtad,...de a kèrdező nem irta h màr 2 ève nem jön a baba....ugyhogy a vàlaszod nem a kèrdèsre irànyul...
2014. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom,szerintem a lényegre válaszoltam:hogy (magam esetêben) mikor ès mit tartok rágörcsölèsre.Azt is leírtam,hogy nalam 3-4honap utan jelentkezett ez,és a 10.hónapban múlt el.

Lehet nem részleteztem,de amiket felsoroltam (teák,ovu teszt,tervezett együttlétek)nâlam a rágörcsölèst jelentettèk.

De te biztos sokkal érthetőbben,ès hasznosabban válaszoltál!

2014. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!