Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet most peteeresem?

Lehet most peteeresem?

Figyelt kérdés

Apr 15en enyhe ver folt es tojás fehérjés folyásom volt másnapra megjött. De csak 2 napos volt es apr 18 ra mar csak ver folt van,de a hasam középen meg mindig szúr es a mellem is nagyon érzékeny az érintésre is. 15en es 17en is próbálkoztunk van esély h most volt peteeresem?vagy beágyazódás is lehet az oka amiért szúr nagyon a hasam? volt valakinek mar ilyesmi?


[link]


2014. ápr. 18. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 1-3 napon belül nem esik vissza hőd akkor én inkább cisztára gyanakodnék, de bármi megeshet. Én inkább egy nőgyógyásszal konzultálnék. Ha normálisat fogsz ki szépen kivizsgál és ő megmondja az okát!
2014. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most voltam egy hete nodokinal es azt mondta h nincs semmi ciszta mert elozo honapban volt de felszivodott.
2014. ápr. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!