Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy jöhet meg úgy a menstruác...

Hogy jöhet meg úgy a menstruációm, hogy a méhszájamat el sem érem, annyira fent van?

Figyelt kérdés
Múlt héten egy nap irtóra görcsöltem, azóta semmi, de tegnap megjött, csak hát így elég fura...
2014. ápr. 21. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
attol mert "fent" van a méhszájad, szerinted nem kéne menstruálnod, vagy miii???
2014. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Miért ha menstruálsz, akkor lejjebb van? :S

Én még sose fogtam meg meg a méhszájamat. :S

2014. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
én sem...minek is nyulkálnék oda fel..
2014. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez a modszer nem pontos. Nekem lent volt es akkor mar babas voltam.
2014. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

4es te tudsz valamit :)

szoval hogy is van ez, méhszáj lent fent, miért nézik ezt?

2014. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olvastam mar itt nagyon fura dolgokat, na de sikerult ujat. Eszembe nem jutott meregetni h mennyire helyezkedik el. H tudjatok ezt eszrevenni? De most komolyan h van ez??
2014. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
én is már olvastam ilyesmit itt..de én sem értem, engem is érdekelne, hogy miért, hogyan
2014. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én csak annyit olvastam, hogy menstruáció előtt lent van a méhszáj, és kinyílik. Ha fent van, az csak annyit, hogy nem tudom elérni.
2014. ápr. 21. 19:04
 9/10 Nitókrisz ***** válasza:
78%

Nagyon egyszeru a valasz, keressetek ra a neten, vagy akar itt. A mehszaj a noi ciklus alatt valtozik, elhelyezkedesben, puhasagban illetve abban, hogy mennyire nyitott. Mas az allapota akkor, amikor valakinek ovulacioja van es mas, amikor utana van, illetve, amikor menstrual. Sok no, aki gyereket szeretne ezt is figyeli, ez nem valami misztikus dolog, sok helyen talaltok rola informaciot. Nem kell kiakadni es prudnek lenni :) higieniikus korulmenyek kozott semmi gaz nincs ezzel.


A kerdezo ezert furcsallotta a dolgot, mert normal esetben menstruaciokor a mehszaj lent helyezkedik el.

2014. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos kulfoldon elek es itt meg terhesseg alatt SE nezik a mehszajat. Mivel egeszsegugyben dolgozom megfeleli korulmennyel en nezem.. Nem kell egybol lehulyezni a kerdezot.
2014. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!