Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban hihetek a termékenység...

Valóban hihetek a termékenységi kalkulátornak?

Figyelt kérdés

A termékenység kalkulátorral kiszámoltam a termékeny napjaimat,ami április 20-24 közé esik.

Az utolsó mensi első napja,április 10 volt,és 5 napig tartott.A ciklusaim hossza 28 nap.

Elképzelhető hogy tényleg 20-24 közé esett a termékeny időszak?



2014. ápr. 23. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kalkulátorok átlagot számolnak, hogy ideális esetben mikor kéne lennie a termékeny napoknak. Szóval ha beleesel a nagy átlagba, akkor eltajálja, ha te egyénileg kicsit máshogy működsz, akkor nem. Bármi elképzelhető, de a "természet" nagy mókamester.
2014. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Azért érdekelt,mert a párommal ezekben a napokban tudtunk együtt lenni,a munkája miatt és nagyon megörültem neki,hogy talán sikerülhet.
2014. ápr. 23. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátor a bioszkönyvek szerinti 14 napos időszakkal számol peteérést, stb. Nekem 6. napi ovum volt, egy barátnőmnek pedig 21. napi. Szóval jó játék a kalkulátor, de nem tükrözi az életet, a valóságot. Nem vagyunk tankönyvi esetek :)
2014. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért bízom benne,hogy talán most sikerülni fog,mert legközelebb két hét múlva tudnunk együtt lenni majd!

2014. ápr. 23. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 9.volt meg utoljára.(27-28naposak mindig a ciklusaim)

Használtam ovu tesztet,megnéztem en is a kalkulátort,es ultrahang is megerősítette,hogy tegnap volt ovulàcióm.(20,21.én lett pozi az ovu tesztem,es 22.en negatív)

Többségében nekem mindig ugyanígy van a peteresem,es eddig 2szer jott ossze ezekben a napokban a baba.

Megy a drukk nektek!

2014. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Reménykedem hogy összejött!
2014. ápr. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!