Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lesz halvány rózsaszín...

Miért lesz halvány rózsaszín csíkos a terhességi teszt ha nincs HCG? Ciszta, rák? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Nem csak egy tesztem lett ilyen és nem is csak egyfajtát csináltam. Milyen betegség állhat a háttérben?

Köszönöm!


2014. ápr. 28. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az 100%, hogy nincs HCG? Amúgy nekem sokszor volt ilyenem, hormonális oka is lehet, h bekavarja a teszt eredményét, nyilván nem a HCG-re gondolok ez alatt.

De akár még simán az is lehet, hogy megbízhatatlan a teszt.

2014. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem kell egyből rákra gondolni :) Általában ciszta szokott.
2014. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vér alapján 0,6 a HCG, tehát negatív. 4-5 fajta tesztet használtam, fajtánként többet is. Nem értem. Milyen hormonális probléma lehet?
2014. ápr. 28. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azt majd doki megmondja, ha az. Nekem egy kicsit magasabbak a hormon szintjeim, így ezért mutattak tesztek ilyeneket. De, mert nekem ezért, neked attól még nem biztos. Szerintem ne parázz, szólj dokinak és az lesz a biztos, amit ő mond.
2014. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokszor volt ilyen, minden alkalommal rohantam a dokihoz hát sem baba, sem biokémiai terhesség, sem ciszta és semmiféle hormon probléma.. csak úgy :S Ne aggódj ne gondolj egyből szörnyűségekre.
2014. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg semmi nagy baj, de ezek szerint nekem felesleges tesztelnem, esetleg akkor lehet valós eredmény, ha erősebb lesz mint a kontroll csík.

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 29. 06:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam, eszerint kizárható a rák, ami azért megnyugtató.

"Nem vagyok terhes, mégis pozitív lett a terhességi teszt


A terhességi tesztek számára érzékelhető érték, azaz a terhesség fennállása nélküli pozitív (ál-pozitív) eredmény akkor lehetséges, ha a vizsgált személy vese-, immunbeteg, fehérje vagy vér van a vizeletében, LH hormonszintje megemelkedik.


Egyes gyógyszerek, görcsoldók, nyugtatók, Parkinson-kórra szedett készítmények is okozhatják a HCG emelkedését. Daganatos betegségben (petefészek-, here-, hasnyálmirigy-, emlőrák) szenvedőknél lehetséges, hogy a tumor termeli a HCG-t."

2014. ápr. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!