Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló hatását...

A fogamzásgátló hatását befolyásolja az hogy az elmult héten ajnos napi rendszereséggel nyugtatót kellet szednem?

Figyelt kérdés
Most szedem 1 hete az aktuális havi adagot, és szeretnék tisztábalenni vele hogy kell e akkor egyéb megoldást használnunk.

2014. máj. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha nem szeretnél teherbe esni.Ugyan kicsi a valószínűsége, de biztos,ami biztos.
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy idő után megtanul az ember előrelátni, pláne ha már van egy nem várt babája ki itt alszik melette :) már nem szedem csak 1 hét volt. de megfogadom mindenképp
2014. máj. 4. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó egészséget mindkettőtöknek :)
2014. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönjük megvan :) de a kistestvér project et eltennén ugy 5 évre :)
2014. máj. 4. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos nekem is volt nemrég egy ilyen időszakom, xanaxot szedtem. Akkor az orvos azt mondta hogy nem gyengiti a fogigátló hatását. Én terhes lettem, pedig rendesen szedtem. De lehet hogy ez akkor is bekövetkezett volna, ha nem szedem a xanaxot.
2014. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
terhes lettél ??? és akkor ez hogy lehetett ? mit mondott a doki mi gyengítette a hatását ?
2014. máj. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!