Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tobb mint másfél eve probalkoz...

Tobb mint másfél eve probalkozunk . Sajnos eddig sikertelenül. Elkezdtük az orvoshoz járási dolgokat! Viszont ma reggel ez fogadott! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok sikerült?

2014. máj. 7. 13:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
:)))))))))))) Egyertelmu!!! :)))) Jajj de jo, orulok Neked!
2014. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen hogy irigy örülsz nekem :) kívánom en is ugyanezt az érzést mindenkinek aki átélte azt amit en ezelőtt :) imádlak benneteket :)
2014. máj. 7. 20:28
 33/52 anonim ***** válasza:
Nem vitás!!! Pozi! Grat !! És a körmöd is tök szép! :)
2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Juj el sem hiszem :) de szerited ez normalis 4 nappal előtte ilyen erős a második csík?
2014. máj. 7. 20:44
 35/52 anonim ***** válasza:

Már az első teszteden is látszott halványan a második csík, nekem meg halvanyabb volt mensi előtt, mégis 12 hetes vagyok már :) de ez a második teszted tuti. Valószínű előbb volt peteeresed azért erősebb a csik. Nagyon durkkolok, majd ha csinálsz meg tesztet akkor tölts fel vagy adj hírt magadról/magatokrol :)


Másfél éves kislány anyukája aki 12 hetes babás újra :)

2014. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony már teljesen egyértelműen pozitív gratulálok! :) majd azért néha-néha írhatnál, hogy mi van veletek.
2014. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal mensi előtt 25-ös szépen mutatta! Ugyhogy nyugi!:)))
2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Koszonom lányok a kedves szavakat :) meg mindig el sem hiszem :) a Furi csak az hogy 3 nappal ezelőtt csináltam egy tesztet es az negatív volt :( most meg hirtelen pozitv lett :) ez mitől lehet??
2014. máj. 7. 21:37
 39/52 anonim ***** válasza:
mert a HCG az folyamatosan emelkedik amit a teszt kimutat :) 3 nappal ezelőtt még nem volt annyi HCG a szervezetedbe hogy kimutassa a teszt.remélem én is ilyet tesztelek május végén. Boldog babavárást :)
2014. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)))
2014. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!