Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR miatt diétázni kezdtem,...

IR miatt diétázni kezdtem, terhesvitamint szedek. Cukros teát eddig sokat ittam, vízre váltottam. Lisztet is kerülöm, figyelek a GI-re. Fogyni fogok így? Nem viszem túlzásba?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb a ch bevitel akkor fogyni fogsz igen. Terhes vagy? Mert akkor azert ne nagyon fogyozzal!
2014. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy megfelelő ir diéta nem fogyókúra, de mivel egészséges és a hormonháztartást is helyre billenti vezethet fogyáshoz. Egyáltalán nem túlzás, amit csinálsz, de ha bizonytalan vagy, akkor kérj segítséget szakembertől, főleg ha terhes vagy.
2014. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok az, csak szeretnék. A vitamin remélem fedezi a szükségletet.
2014. máj. 10. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Hány g-os szénhidrát diétát kell tartanod? Az ir- diétánal elsősorban a ch fontos, es az, hogy gyorsan vagy lassan felszivodo. Ha nem eszed meg az előírt ch-t es n figyelsz az aranyokra, többet árthathatsz, mint használsz.

Egy jól beállított diétával (ami nem egyenlő a lisztek es a cukor kerülésével) igen, lehet fogyni :)

2014. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!