Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi görcseim vannak...

Leendő anyuka kérdése:

Enyhe alhasi görcseim vannak elviselhetők ez baba vagy beágyazodás? Vagy esetleg menstruácio lessz? Lécci irjatok akinek volt ijen

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akármelyik lehet, ebből nem lehet megállapítani. A nemvárt napján tesztelj az biztosab eredményt ad, mint hogy elkezdjünk neked tippelgetni.
2014. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
13 án kellet volna megjönni a menzeszemnek enyhe görcseim vannak de nem jön meg. Menzeszem rendszertelen
2014. máj. 16. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már?
2014. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj! Én tegnap reggel teszteltem /tegnapra nem vártam/, és gyönyörű pozitív lett. Nem akartam elhinni, ugyanis iszonyatos mensiszerű görcseim és derékfájásom volt. Szval lehet baba. Tesztelj! Majd írd meg az eredményt. Drukkolok!
2014. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
beágyazódásnak már kicsit kései, de nekem is sokat görcsölt a hasam a legelején! úgy meg voltam ijedve, hogy állandóan magnéziumot ettem :D simán lehet baba
2014. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oksi köszönöm szépen! még anyit h 13 án kellet volna megjönni ha jól számoltam de ha 30 napos akkor is ma megkellet volna jönnie de semmi! 17 n tesztelhetek? az az holnap vagy várjak? :)
2014. máj. 16. 15:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Holnap nyugodtan tesztelj! Ha 30 napos ciklus esetén ma meg kellett volna jönnie, de semmi, akkor, ha baba van a dologban, holnap már kimutatná a teszt. Még ha egy halvány pozi lenne is. Nagyon drukkolok!
2014. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szoritsatok ma fogok tesztelni amintmeg tudom miaz eredmény irom is :) nem is birok aludni amint láccik :)
2014. máj. 17. 04:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, mikor tesztelsz? Szorítok. Én sem igazán tudok aludni. Csütörtökön volt a halvány pozi tesztem, most fogok én is egy újabbat csinálni. Na, majd írd meg!
2014. máj. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok pozitív lett bár halvány a csik.de simán ki lehet belőle olvasni h lehet ide képet felrakni?
2014. máj. 17. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!