Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? Április 15 jött meg a menstruációm és május 15-én meg kellett volna jönnnie. Tehát már 6 napot késik.

Figyelt kérdés
A párommal utoljára május 1-én és 11-én voltunk együtt. Abban az esetben ha terhes lennék a teszt kimutatná már?

2014. máj. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kimutatná.
2014. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet a tegnap és negativ lett. Van még esély arra h pozitiv legyen?
2014. máj. 20. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! szerintem meg lehet belole pozitiv. ketnaponta erdemes tesztelni amig ki nem mutatja ill. amig meg nem jon.

drukkolok h az legyen amit akarsz!(nem irtad hogy tervezett baba e vagy nem)...

tuneteid vannak esetleg?

2014. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba lenne....meglepetés lenne inkább. Nem nincsenek tüneteim. Minden esetre holnap vagy holnapután csinálok még egy tesztet aztán ha negativ nem tudom hogy érdemes e még utána is csinálnom még.
2014. máj. 20. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsejeit már kimutatja, ha abból fogant.

Ha 11-i aktusból, akkor még nem.


Mivel 15-re vártad, az elsejei elég esélyes is.

2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen az 1-i sokkal esélyesebb lett volna és azt már egyértelműen kimutatta volna a teszt. Aztán a 11-i esélytelenebb és még akkor várnom kell a teszteléssel ezek szerint.
2014. máj. 20. 20:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és negativ ismét. Nincsenek tüneteim. Még mindig nem jött meg. Van még rá esély h terhes lehetek? vagy valami fertőzés az oka annak h ennyit késik?
2014. máj. 22. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
3.valaszolo vagyok. Meg lehet belole pozi, a 11-ei egyuttlet ota meg "csak" 11nap telt el, mivel nincsenek tuneteid nekem gyanus h pozi lesz :-) csak meg varj par napot. En most a helyedben varnek es csak negy nap mulva, 25-en csinalnek tesztet mert akkor mar tutibban kimutatja a valos eredmenyt. Persze ha addig nem jon meg. Majd irj!
2014. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!