Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nemvarom ma sajnos...

Holnapra nemvarom ma sajnos negativ lett az intimed tesztem. Ha terhes lenek mar kikellet volna mutasa legalab halvanyan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 14:59
 1/4 +bloodred+ ***** válasza:

Nem biztos, mert egyéntől függő a HCG szint.

Van, akinek csak pár nappal nem várt UTÁN! mutat HALVÁNY pozitívat. Persze van, akinek már nem árt előtt, de az ritkább azért. Attól is függ, mikor fogant (ha megfogant) a baba.

Holnapután csinálj mégegyet.

2014. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszike a gyors valaszod.olyan nehez varni plane hogy vanak terhes tunetek is.de lehet hogy csak menses elotti tunetek.....mar en sem tudom mar kozel ket eve varunk a babara es iszom az inofolicot.

De jo lene mar pozitivat tesztelni......

2014. máj. 26. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Az intimed tesztnek a tajekoztatojaban az van irva hogy menstruacio elott 6 napal lehet tesztelni.ma vagy holnap nemvarom.tehat akor lehet nemsikerult a baba?!
2014. máj. 26. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikor nem várt elott - lett 1 nappal,az is maradt:-(

Mikor babat vártam mar jelezte elotte nap..

Sok siker amig nem jon meg van remény!!!

2014. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!