Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart napjan vagyok ma de...

Nemvart napjan vagyok ma de legkesob holnapra. Most lett negativ a walentin teszt? Nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most csináltad sokadik vizeletből akkor még lehetsz terhes. Holnap tesztelj újra reggeli ELSŐ vizeletből, az biztosan kimutatja ha terhes vagy (persze csak akkor ha középidőben volt ovud).
2014. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31 napos kb a ciklusom.maj.15 korul ereztem az ovulaciot.
2014. máj. 26. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli első vizeletből tesztelj, de ha nem ovu teszteltél akkor egyáltalán nem biztos, hogy a 15. napon volt az ovud függetlenül attól hogy mit éreztél.
2014. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akor ereztem 14-15 en petefeszek feszitest szurast.

Viszont volt maj.6 tol parnapig nyakos kremes folyasom .lehet akor volt peteeresem?

2014. máj. 26. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Spontán peteérése bármikor lehet a nőknek. Szóval csak az ovuteszt és az ultrahangos nyomonkövetés a biztos.
2014. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!