Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Patikában vagy drogériában...

Patikában vagy drogériában lehet csak 1 darab ovulációs tesztet venni vagy csak szettben van?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen fajta az ami külön is kapható?

Nektek melyik fajta vált be egyébként?

Köszönöm!


2014. jún. 4. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam külön egy darabot, meg nincs is értelme, mert a folyamatot kell látni, tehát lehet, hogy nálad eltérő erősségű a teszt peteéréskor mint másnál, itt nincs abszolút eredmény, csak relatív, ezért kell több, hogy tudj mihez viszonyítani. (Nekem pl. sose volt kontrollcsík erősségű, ami elvileg a pozitív, mégis volt peteérés a legerősebb csík után, mert összejött a lányom.)
2014. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 teszt nem mérvadó. Csak úgy lehet látni mikor volt ovu ha látod hogy egyre erösödikaztán újra halvány lesz! Nekem pl 3 napig pozitív és csak utána ván ovu. Nem árt a sőt is mérni hozzá, a kettö együtt a leginfomativabb!
2014. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom egy teszt nem teszt. Nem írtam az előbb, hogy már napok óta használtam a vaterás ovulációs tesztet, csak elfogyott, holnapra érkeznek meg az újak. A tegnapi már majdnem pozitív volt. Mivel mára pont nem maradt, ezért gondoltam pótolni másik fajtával, bár összehasonlítani nem lehetne az eddigiekkel. Ha pont most hagynám ki az nem lenne jó, szeretném látni lesz-e pozitív közte vagy sem. Már egy éve próbálkozunk, egy időben hőmérőztem, teszteltem, majd abbahagytam. most újrakezdtem, hogy lássam mi újság.

[link]

Eddig ilyen a görbém. Ma-holnap már ovulációnak kellene lenni.

Lehet veszek egy csomag facellét vagy expectet.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 4. 07:06
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
No de kérem, egy mai szex azért bizonyosan nem fog kárba menni! ;-)
2014. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én a görbédböl még semmit nem látok, eleve hogy volt-e ovu csak jó pár nappal utána lehet tudni ha tartósan fent marad a hö. AZ hogy vane sés még nem jelenti azt hogy meg is reped az a tüszö. Jó lenne ha ciklus elejétől mérnéd mert az sem mindegy hogy áll akkor a hö. UGy lehet csak viszonyitani.
2014. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Ciklus elején magas volt a hőm, 36,9-37 és ez korábban is így volt. Ami eltérő a régebbi görbéimhez képest, hogy a ciklus első felében ilyen sok alacsony hőt nem mértem, eddig 36,7 volt. Egyelőre biztosan nem volt meg az ovum. Volt egy cisztám is, szerintem előtte az is bekavart a hőmbe is és minden másba. Jó lenne már végre ha sikerülne nekünk is!

Igen, ma is jó lesz egy kis összebújás, kívánós is vagyok, szóval ovu ide vagy oda, elkapom a párom! :)

2014. jún. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!