Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy mi ez?

Lehetek terhes? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

A ciklusom 7. napjan voltunk egyutt a baratommal. Vedekeztunk, de a gumi kiszakadt. Igaz, hogy nem volt magomlese (!!!), de hallottam elovaladekrol...hamar eszrevette, hogy gond van...

Azota 5 nap, es most verzek!!! Nem tudom mi lehet, nem barnas , pecsetek, hanem mintha rendes havi lenne...mi lehet?

Csak komoly valaszokat legyszi!!!

:-(



2014. jún. 5. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegű vérzéseket okozhatnak ciszták is.

Ha jól számolom, 7. ciklusnapon voltatok együtt plusz 5 nap, akkor most a 12.-en vagy, ez nem normális.

Biztos, hogy nem terhesség, de ha előfordul a következő ciklusodban is, esetleg nem jön meg a rendes menzesz a várt napon, meg kéne nézetni magad.

2014. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi

Es ha megjon, de a kovetkezo honapban is lesz ilyen..?

2014. jún. 6. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is mindenképp menjel dokihoz, mert a köztes vérzés sosem normális!
2014. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja valamilyen hormonzavar,hogy a 12. napon vérzel. Ha előfordul még, érdemes orvoshoz menni vele. Amúgy nekem akkor volt ilyen egyszer,amikor baromira ideges,stresszes voltam előtte napokig.
2014. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat nekem a stressz megvolt..:-D

koszi mindenkinek

2014. jún. 8. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!