Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a hogy terhes vagyok?

Lehetséges a hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
májusban 7 napot késett de meg jött viszont csak 3 napig tartott és jóval kevesebb volt a mennyiség is. azóta iszonyatosan fáj a mellem és feszül is fel is vagyok puffadva elég jól, viszket a hasam is meg néha van hányingerem és émelyeg a gyomrom is. késés 6napján teszteltem negatívot. azóta még nem teszteltem. szerintetek teszteljek vagy várjam meg hogy meg e jön ebbe a hónapban. májusban 23-án kellett volna megjönnie de 29-én jött meg és már 1jén nem volt meg.

2014. jún. 8. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha téged megnyugtat akkor megér 1 tesztet...de a terhességen kívül vannak még más dolgok amiktől előbb megjöhet,késhet,rövidülhet,hosszabbodhat,erősödhet,gyengülhet a vérzés
2014. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!